Sláva čerstvému džusu

Spotřebiče

Dostali jste chuť na džus? Jistě, můžete jít do obchodu a tam si ho koupit. Ale co takhle si udělat vynikající ovocnou šťávu kdykoli na ní dostanete chuť a navíc si ji vypijete s pocitem, že je opravdu 100%? Pokaždé si můžete namixovat džus přesně dle Vaší chuti a nálady.  A kdo Vám s tím pomůže? Přeci Odšťavňovač Philips HR 1858/90 černá.

Odšťavňovač Philips HR 1858/90 vyniká dvěma rychlostními stupni, díky kterým lze snadno vymačkat měkké a tvrdé ovoce i zeleninu. Překvapí Vás jistě i jeho rychlost. Za velmi krátký čas, dostanete z ovoce i tu poslední kapku, tento odšťavňovač má totiž velmi výkonný motor, jeo příkon je 650 W. Pokud již teď máte hrůzu z toho, jak budete tetno spotřebič umývat, tak Vás jistě potší možnost mýt veškeré jeho díly v myčce. U mnoha odšťavňovačů je nutno ovoce nejprve rozkrájet na menší díly, aby je bylo možné vložit do plnící trubice. To ale neplatí u Odšťavňovače Philips HR 1858/90, který je vybaven mimořádně velkou plnicí trubicí, která pojme celé kusy ovoce a zeleniny, takže je již nemusíte rozkrajovat.

No jen řekněte, zda se Vám nesbíhají sliny když pomyslíte na čerstvý meruňkový, ananasový džus anebo třeba  čerstvou šťávu zhroznů. Gurmáni si mohou dopřát šťávu z čerstvých rajčat a vykouzlit si třeba Bloody Mary. Odšťavňovače Philips HR 1858/90 je také velice pěkně řešen z estetickéh hlediska, no řekněte, zda si ho také nezamilujete!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang