Kdo chce co k snídani?

Spotřebiče

Podávájí se sendviče více tvarů, volská oka, opečená slaninka, prostě snídaně jak má být, chutná a lahodná. Stačí si koupit toustový chléb, šunku, sýr a nějakou omáčku, třeba kečup nebo hořčici, podle toho co má kdo rád a můžete se už jen těšit až se toust zapeče.

Jestli neradi ráno snídáte, tak určitě rádi začnete, s tímto sendvičovačem ECG S 099 3v1 půjde vše snadno a rychle. Den předem nebo ještě brzy ráno si nakoupíte suroviny na výborné sendviče, při vložení sendvičů do sendvičovače už záleží jen na vás jestli budou ve tvaru čtverce nebo trojúhelníků, to jen díky vyměnným deskám.

Vnitřní část sendvičovače ECG S 099 3v1 má nepřilnavou povrchovou úpravu pečících ploch a tím se nemusíte bát že by připečený sýr nešel z plošek vůbec sundat, stačí si vzít ubrousek a nečistotu můžete otřít. Vše je rychle čisté a můžete dále pokračovat v pečení.

Sendvičovač ECG S 099 3v1 je v nerezovém provedení a má příkon 750W. Při přípravě sendvičů se můžete lehce spálit a proto má sendvičovač ECG S 099 3v1 tepelně izolovanou rukojeť, a tak nehrozí jakýkoli úraz popálení. 

Sendvičovač má dále ochranu proti přehřátí a indikátor připojení sendvičovače ECG S 099 3v1 do sítě a dále vás kontrolka upozorňuje, že sendvičovač je připraven k pečení.

Tak co budete mít zítra k snídani? Budou to volská očka, toustíky či nějaké dobré opečené masíčko? Zaleží jen a jen na vás, sendvičovač ECG S 099 3v1 vám splní vaše přání.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang