Špinavé peníze asi nevypere, ale špinavé prádlo zaručeně ano

Spotřebiče

O potřebě pračky ve Vaší domácnosti není potřeba nějak dlouze psát a ujišťovat Vás o její koupi. Vířivé pračky ve Vaší domácnosti už všichni vyměnili za automatické s bubnem, ale i ty už nám pomalu také mnohdy dosluhují. A právě nyní nastává ten pravý čas poohlédnout se po nějakém novém modelu. Jeden tip Vám přinášíme právě dnes!

Jedná se o model od značky Whirlpool, konkrétně o pračku AWE 7729. Tato pračka je vrchem plněná, ideální tedy tam, kde potřebujete zrovna ušetřit místo. A čím vším Vás tahle bílá krasavice může ještě potěšit? Určitě svým jednoduchým designem. Žádná zbytečná tlačítka, drážky ani záhyby. Jednoduché linie Vám tak ulehčí práci například i při údržbě.

Tak jako mnoho jiných modelů od značky Whirlpool, je i tato vybavena 6. smyslem. Jedná se o technologii, díky které dosáhne Váš spotřebič optimálního výkonu při minimálních nákladech a maximální úspoře energie a času. Často se ptáte, zda jsou pračky vybaveny programem poloviční náplně, právě díky 6. smyslu není takový program potřeba, protože vždy bude dosaženo nejnižší spotřeby vody, času i energie.

Model AWE 7729 dokáže vyvinou až 1200 otáček, zaručuje tak perfektní vyždímání Vašeho prádla. A aby jste měli ulehčenou i další práci s prádlem, můžete navíc zvolit program snadně žehlení, které mírně zvýší spotřebu vody při máchání a upraví průběh odstřeďování, díky tomu se prádlo méně pomačká. Program, který jistě nejednou využijete je i rychlý program na 15 minut při 30 stupních celsia. Je určen napříkald pro krátce nošené svrchní oděvy.

Celkem máte na výběr z 18 programů, pračku lze naplnit až 5,5 kilogramy prádla a samozřejmostí je energetická třída A+. Nejen tyto parametry hrají pro koupi právě modelu AWE 7729. Pokud dáváte přednost spíše pračkám s předním plněním, nezoufejte, obdobné parametry naleznete i u těchto modelů značky Whirlpool!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang