Správná kuchyně znamená mít ten správný dřez. Vyberte si takový právě u nás

Domácnost a nábytek

V našem internetovém obchodě si můžete vybavit kompletní domácnost od kuchyně po obývací pokoj kvalitními spotřebiči širkokého výběru. Správná kuchyně, to však není jen kvalitní myčka, trouba či odsavač par. Bez dřezu není kuchyně a proto si nezapomeňte v naší nabídce vybrat i kvalitní a elegantní dřez, které vaší kuchyni teprve dodají ten správný šmrnc.

Jistě, že namísto dřezu se dá použít hrnec nebo kýbl, ale my nikoho takového ani neznáme a proto jsme do naší nabídky dřezů zařadili pouze kvalitní a velmi elegantní dřezy značky Astracast. Tato značka je po celém světě chápána jako lídr na poli kuchyňských dřezů, jejichž výrobou se zabývá již 21 let. Pozice této značky na trhu kuchyňských trhů je dána zejména výjimečným skloubením designu a praktičnosti dřezů. Že nejde jen o PR značky dokládá udělení certifikátu ISO 9001:2000, který oceňuje vysokou úroveň designu, vývoje a zpracování.

Dřez, to není pouze místo pro umývání a odkapávání nádobí. V dřezu omýváme, čistíme, naléváme, cedíme a připravujeme nejrůznější potrraviny. Bez dřezu by jednodušše i sebevíc vybavená kuchyně nefungovala tak, jak má. Však i lidé vybaveni myčkou nádobí mají doma dřez a často ho využívají. Při výběru dřezů Astracast se můžete plně soustředit na vaše požadavky a přání. Bohaté možnosti konfigurací plně uspokojí jakýkoliv váš požadavek.

Obdélníkové, čtvercové, kulaté, hranaté, zkosené, bílé, béžové, černé, nerez… možností pro výběr dřezu máte s naší nabídkou požehnaně. Vyberte si třeba základní model dřezu s odkápavačem Astracast Onyx. Tyto dřezy jsou vyráběny z prémiové kartáčované oceli a pasují do každé pracovní desky včetně laminátu. Luxusnější model je pak například Lausanne 1.5B LHD Sahara beige, které vytváří plně funkční centrum pro přípravu jídla. Unikátní “Aquature” odpad je umístěný přímo v odkapávači, takže tekutinám umožňuje rychlé a efektivní odvedení.

V naší nabídce dřezů si vyberete celou řadu dalších modelů, z nichž každý vám má co nabídnout. Podívejte se na naší nabídku dřezů ještě dnes!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang