Super dárek pro maminky a jejich miminka

Pro děti

Máte v rodině nebo mezi svými přáteli nastávající maminku? A nevíte co koupit jako dárek? Můžeme Vám dát tip na tuto novorozeneckou startovací sadu od firmy Avent, která určitě potěší a bude se hodit buď na mléko nebo později na čaj nebo různá pitíčka. Tato sada obsahuje několik velikostí a je za výhodnou cenu!

Tato novorozenecká startovací sada pro maminky obsahuje 2 láhve AVENT (125 ml ), 2 láhve AVENT ( 260 ml), novorozenecké šidítko a kartáč na láhve a dudlíky. Dvoudílný antikolikový systém se skládá z dudlíku AVENT a redukčního kroužku.

Dítě si samo kontroluje tok mléka, stejně jako u přirozeného kojení. Používáním kojeneckých láhví AVENT předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku koliky.

Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky.

Široký tvar měkkého dudlíku nutí vaše dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.

Silikonový dudlík AVENT má unikátní patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu.

Další dárky pro maminku a miminko

Blíží se den matek a ty stále nemáš jasno, čím obdarovat svou maminku? A co miminko, které je na světě jen krátce? Máme pro tebe pár skvělých tipů, které budou určitě potěšit obě.

Pro maminku

Relaxace a péče o tělo – Maminka si jistě zaslouží odpočinek a péči po celém dni, který tráví pečováním o rodinu. Podaruj jí relaxační masáž nebo wellness pobyt, díky kterým si konečně odpočine, zrelaxuje a dopřeje si chvíli jen sama pro sebe.

Kniha nebo časopis – Pokud tvoje maminka miluje čtení, bude potěšena knihou od jejího oblíbeného autora nebo novým bestsellerem. Pokud nechceš riskovat nepotěšit správným výběrem knihy, můžeš jí zakoupit i předplatné časopisu, který ji zajímá. Tím jí budeš potěšit každý měsíc.

Kulinářský zážitek – Pokud má maminka ráda dobré jídlo a experimentování v kuchyni, můžeš ji překvapit rezervací ve vyhlášené restauraci nebo kurzem vaření, kterým ji naučíš nové dovednosti a recepty.

Květiny a dárky s osobním významem – Klasikou, která zaručeně potěší, jsou květiny. Vyber ty, které maminka miluje nebo které zaručeně vykouzlí úsměv na jejím obličeji. Dále můžeš zvážit i dárek s osobním významem, např. rám s rodinnou fotografií, šperk se jmény dětí nebo kreativnější varianty, jako například personalizovaný foto kalendář s rodinnými fotografiemi.

Pro miminko

Měkká hračka – Malé miminko se jistě potěší měkkou plyšovou hračkou, se kterou si může hrát a mazlit. Vyber hračku s jemným materiálem, který bude příjemný na dotek i pro citlivou dětskou pokožku.

Hračky pro vývoj – U miminek je důležitý vývoj jejich smyslů. Podaruj jim hračky, které podporují jejich zrak, sluch a hmat. Například jemné látkové knížky, zvukové hračky nebo stavebnice pro nejmenší.

Oblečení a doplňkyMalé miminko vždy potřebuje dostatek oblečení. Vyber mu stylové a pohodlné kousky, které zároveň splňují potřeby a požadavky rodičů. Můžeš zvážit také doplňky jako čepici, šálu nebo teplý spací pytel.

Přírodní kosmetika – Pokud se rodiče zajímají o přírodní produkty, bude potěšená i miminko. Vyber mu kvalitní bio kosmetiku vhodnou pro citlivou dětskou pokožku, jako například přírodní olejíčky či krémy bez chemických přísad. Trendy je také veganská kosmetika.

Nezáleží na tom, zda obdarováváš maminku nebo miminko, důležité je, aby dárek byl vybrán s láskou a představoval něco, co maminka nebo miminko skutečně potřebuje nebo co je potěší. Pokud si nejsi jistý, můžeš se zeptat přímo maminky, čím by se chtěla nebo co by pro jejího potomka bylo vhodné. Nejde přeci jen o dárek samotný, ale o gesto lásky a péče, které bude maminka i miminko ocenit.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang