Super dárek pro maminky a jejich miminka

Pro děti

Máte v rodině nebo mezi svými přáteli nastávající maminku? A nevíte co koupit jako dárek? Můžeme Vám dát tip na tuto novorozeneckou startovací sadu od firmy Avent, která určitě potěší a bude se hodit buď na mléko nebo později na čaj nebo různá pitíčka. Tato sada obsahuje několik velikostí a je za výhodnou cenu!

Tato novorozenecká startovací sada pro maminky obsahuje 2 láhve AVENT (125 ml ), 2 láhve AVENT ( 260 ml) , novorozenecké šidítko a kartáč na láhve a dudlíky. Dvoudílný antikolikový systém se skládá z dudlíku AVENT a redukčního kroužku.

Dítě si samo kontroluje tok mléka, stejně jako u přirozeného kojení. Používáním kojeneckých láhví AVENT předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku koliky.

Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky.

Široký tvar měkkého dudlíku nutí vaše dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.

Silikonový dudlík AVENT má unikátní patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang