Svět zblízka

Pro děti

Tušíte ve své ratolesti malého badatele? Pokud nenechá na pokoji žádného brouka, zajímavý list či jakoukoli netradiční tekutinu, máte jedinčnou možnost překvapit svého syna či dcerku jedním z celé řady mikroskopů značky Levenhuk!

Jedním takovým může být biologický mikroskop Levenhuk 2L NG, využívající procházející světlo. Tento typicky školní model je určen spíše pro amatérské využití. Uživatelé tohoto mikroskopu oceňují možnost pozorovat zvětšený předmět na vlastní oči než v digitální podobě.

Standardně biologické mikroskopy umožňují pozorovat průhledné a poloprůhledné objekty, ale díky zabudovaný 2 LED diodám lze pozorovat i neprůhledné předměty a lze také jednoduše nastavit jas.

Tělo i součásti mikroskopu Levenhuk 2L NG jsou celokovové, můžete si být tedy jisti spolehlivým výkonem. Okuláry, objektivy a všechny optické složky jsou opatřeny silnou antireflexní vrstvou a jsou tak vysoce průhledné.

Součástí balení jsou je jeden okulár a tři objektivy, můžete tak dosáhnout až 640-ti násobného zvětšení. V balení také naleznete praconí stolek, zrcátko a síťový adaptér. Je načase prohlídnout si vaše okolí pěkně zblízka!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang