I obyčejný topinkovač na Vás může udělat opravdový dojem. Tedy pokud je zrovna od značky Russell Hobbs

Spotřebiče

Hledáte do své kuchyně malé pomocníky, kteří jsou originální, výstřední, neokoukaní, a přesto elegantní a spolehliví? A už jste ve svém hledání narazili na značku Russell Hobbs? Produkty této značky totiž všechny tyto požadavky splňují! Neobvyklé tvary, barvy a materiály dělají tuto značku opravdu jedinečnou a Vy máte možnost se o této výjimečnosti dnes přesvědčit…

Čím začít, když je toho tolik, co Vám dnes představit? Značka Russel Hobbs nabízí své spotřebiče v různých modelových řadách a dneska si tedy pohrajeme trochu s barvami. Pokud jsme v úvodu hovořili o originalitě a výstřednosti, jistě právě tyto modelové řady si zaslouží trochu pozornosti.

Pod označením Purple Passion, lze nalézt silnou trojici spotřebičů, kteří Vás rozvášní svým purpurovým lakem v kombinaci s lesklým chromem! Opravdu skvělá kombinace! A konkrétně jakými spotřebiči si můžete ozdobit svou kuchyň? Tak především je to nepostradatelná rychlovarná konvice Russell Hobbs Purple Passion Kettle s kapacitou 1,7 litru. Kvalitní nerezová ocel použitá, jak pro tělo konvice, tak i její dno je zárukou dlouhé životnosti. Harmonické spojení kontrastů purpurové barvy a chromu Vás bude tak bude těšit opravdu dlouho!

Dalším spotřebičem z téhle fialové party je topinkovač Russell Hobbs Purple Passion Toaster. Velmi šikovnou funkcí je automatické centrování pečiva a možnost nastavit si stupeň opečení, přesně tak, jak to máte rádi. Pokud máte špatné svědomí a stále se něčeho lekáte, takové automatické vyskočení toastů, by Vám mohlo dát zabrat, proto máte možnost i manuálního ovládání. Aby byl tenhle parádník vždy pěkně upravený, je vybaven místem pro skladování kabelu, takže žádné nevzhledné kabely se Vám nebudou povalovat po lince.

Do třetice všeho hezkého fialového tu máme kávovar Russell Hobbs Purple Passion Coffee Maker, s jehož pomocí si doma můžete připravit lahodnou voňavou kávu. Ale fialové hrníčky už v nabídce opravdu nemáme!

Že zrovna fialová barva není Vaším favoritem? A co takhle design Hot Orange?

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang