Trouba vest. Whirlpool AKZ 810 IX

Spotřebiče

Chystáte se na inovaci kuchyně a nevíte jaké výrobky jsou pro Vás vhodné? Určitě je třeba aby spotřebič, pro který se rozhodnete byl kvalitní a design Vás po určité době neomrzel, prostě vše potřebné pro náročného zákazníka. Dobrým doporučením je výrobce Whirlpool. Pyšní se kvalitou a vzhledem a kuchně právě od nich uspokojí snad každého spotřebitele. Jednou z novinek Whirlpool mezi troubami je právě trouba vestavná AKZ810/IX, která dokáže na první pohled zaujmout vzhledem a po použití už zajisté nebudete chtít jinou.

Přednost trouby Whirlpool je kruhové topné těleso, které je vhodné pro souběžnou přípravu různých druhů jídla na více úrovních při stejné teplotě. Ventilátor umožňuje rovnoměrné rozdělení tepla v celé troubě. Tato funkce se upaltní zejména pro pečení buchet, keksů, rohlíků a na rozmražování a ohřívání předvařených jídel ve více úrovních. Dokonce ani při použití více plechů najednou nehrozí smíchání vůní (například – buchty a maso) a zároveň tato funkce ušetří spoustu času i spotřebované enrgie.

Další předností je energetická třída A+, která je pro spotřebitele nejekonomičtější. V neposlední řadě nechybí nízkoteplotní duální funkce, která udrží jídlo při teplotě 35 stupňů a je vhodná i na rozmrazování a kynutí těsta. Dále dětská pojistka, a plno daších funkcí, keterými se může trouba Whirlpool AKZ810/IX pyšnit jako gril, horní spodní ohřev, ventilátor a rychlý předohřev.

Jako poslední plus je příslušenství, které se skládá z hlubokého plechu, plechu na moučníky, mřižky, soupravy „Gril Pan Set“ a tukového filtru.

Je jen na Vás, kdy začnete s revolučním pečením.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang