Trouba Whirlpool AKZ 810 IX

Spotřebiče

Chystáte se na inovaci kuchyně a nevíte jaké výrobky jsou pro Vás vhodné? Určitě je třeba aby spotřebič, pro který se rozhodnete byl kvalitní a design Vás po určité době neomrzel, prostě vše potřebné pro náročného zákazníka. Dobrým doporučením je výrobce Whirlpool. Pyšní se kvalitou a vzhledem a kuchyně právě od nich uspokojí snad každého spotřebitele.

Jednou z novinek Whirlpool mezi troubami je právě trouba vestavná AKZ810/IX, která dokáže na první pohled zaujmout vzhledem a po použití už zajisté nebudete chtít jinou.

Přednost trouby Whirlpool je kruhové topné těleso, které je vhodné pro souběžnou přípravu různých druhů jídla na více úrovních při stejné teplotě. Ventilátor umožňuje rovnoměrné rozdělení tepla v celé troubě. Tato funkce se upaltní zejména pro pečení buchet, keksů, rohlíků a na rozmrazování a ohřívání předvařených jídel ve více úrovních.

Dokonce ani při použití více plechů najednou nehrozí smíchání vůní (například – buchty a maso) a zároveň tato funkce ušetří spoustu času i spotřebované energie.

Další předností je energetická třída A+, která je pro spotřebitele nejekonomičtější. V neposlední řadě nechybí nízkoteplotní duální funkce, která udrží jídlo při teplotě 35 stupňů a je vhodná i na rozmrazování a kynutí těsta. Dále dětská pojistka, a plno dalších funkcí, kterými se může trouba Whirlpool AKZ810/IX pyšnit jako gril, horní spodní ohřev, ventilátor a rychlý předohřev.

Jako poslední plus je příslušenství, které se skládá z hlubokého plechu, plechu na moučníky, mřížky, soupravy „Gril Pan Set“ a tukového filtru.

Výhody vestavěné trouby

Vestavěná trouba je jedním z nejčastějších spotřebičů, které můžete najít v moderní kuchyni. Nabízí nejen estetický vzhled, ale také mnoho výhod, které mohou vylepšit vaši kuchyňskou rutinu.

Jednou z hlavních výhod vestavěné trouby je efektivní využití prostoru. Oproti samostatným troubám zabere vestavěná trouba mnohem méně místa, takže můžete optimalizovat uspořádání vaší kuchyně. Můžete ji umístit do stěny či skříňky a získat tak cenný volný prostor na pracovní ploše.

Další výhodou je estetický vzhled. Vestavěná trouba se dokonale sladí s okolním vybavením kuchyně a vytváří tak jednotný a harmonický design. Můžete ji snadno přizpůsobit stylu vaší kuchyně a vybrat si tak barvu a materiál, který se hodí k zbytku interiéru. Vestavěná trouba také nabízí možnost skrytí kabelů a přípojek, což dále zvýší estetiku kuchyně.

Další výhodou vestavěné trouby je větší výkon a funkcionalita. Vestavěné trouby často disponují novějšími technologiemi a pokročilými funkcemi, jako je multifunkční pečení, pyrolytické či katalytické čištění a dokonce i větší kapacita. Tyto funkce vám umožní připravovat širokou škálu pokrmů a pečení s větší přesností a úspěchem. Vestavěná trouba také nabízí různé režimy pečení, které vám umožní dosáhnout dokonalých výsledků.

Další důležitou výhodou je bezpečnost. Vestavěná trouba je pevně zakotvena ve skříňce nebo stěně, což zajišťuje stabilitu a minimalizuje riziko převrácení nebo pádu. Vestavěná trouba také často disponuje různými pojistkami a funkcemi, které zvyšují bezpečnost při jejím používání. Například dětský zámek, který zabraňuje nechtěnému otevření trouby, nebo funkce ochrany před přehřátím.

Neméně důležitou výhodou je také snadná údržba a čištění. Vestavěné trouby často disponují funkcemi samoočišťování, jako je pyrolytické či katalytické čištění, které vám ušetří čas a úsilí při ručním čištění trouby. Při těchto funkcích se trouba rozehřeje na vysokou teplotu a spálí nečistoty a zbytky jídla, které se díky tomu snadno odstraní. Trouba také často obsahuje vyjímatelné díly, jako jsou plechy a rošty, které lze snadno vyčistit a udržovat tak troubu v čistotě.

Vestavěná trouba je tedy praktickým a funkčním spotřebičem, který nabízí mnoho výhod. Zlepšuje vzhled kuchyně, ušetří místo, poskytuje větší výkon a funkce, zvyšuje bezpečnost a usnadňuje údržbu a čištění. Pokud plánujete renovaci nebo stavbu nové kuchyně, určitě byste měli zvážit investici do vestavěné trouby. Tato investice se vám vrátí v podobě pohodlnějšího a efektivnějšího vaření a pečení.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang