Turistické stany top

Sport a outdoor

Jako další ze stanů v naší nabídce uvádíme turistické stany, které jsou určené pro použití v nenáročných podmínkách při běžné turistice či stanování v kempu. Pokud tedy vyrážíte na dovolenou a hledáte vhodný stan, do kterého se vejde menší počet lidí, právě jste našli. Kvalita stanů je samozřejmě zaručena, v této kategorii nabízíme totiž produkty známých značek Coleman a Campingaz. Turistické stany jsou odolné a jednoduše se staví.

Jaké turistické stany nabízíme?

Tyto typy stanů nejsou vhodné do silnějších povětrnostních podmínek. Stačí na běžné stanování v kempech a jejich výhodou je zejména nižší cena. Turistické stany jsou využitelné od jara až do podzimu. Tato nejrozšířenější kategorie stanů je na českém trhu ve velmi hojných nabídkách. Turistické stany můžete přenášet v batohu či na kole, nejsou těžké a nezaberou moc místa. Pokud hledáte stan, který je lehký, menší a jednoduše se staví, právě jste ho našli. Před koupí stanu je ale nutné si pořádně promyslet, jaký bude jeho účel.

Jak mohou být turistické stany vybaveny?

V této kategorii nabízíme vysoké a prostorné stany, které jsou svým komfortem vhodné především pro pobyt v kempu. Jednoduše se staví, takže jsou vhodné i pro takovou dovolenou, kdy jste každý den na jiném místě. Každodenní stavění stanu vám nezabere moc času ani námahy. V obytném prostoru se můžete pohodlně postavit a v předsíni pohodlně pracovat, vařit nebo jen sedět u stolu. Předsíň disponuje podlážkou, kterou lze mít i nemít – obojí má své výhody. Turistické stany mohou obsahovat několik velkých vchodů.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang