Ty nejvoňavější kousky na Nakupka.cz

Parfémy, kosmetika a zdraví

Někdo si možná myslí, že koupit parfém jako dárek je nepříliš originální záležitost a tak trochu bez nápadu. Ale mnozí z nás koupi dražšího parfému odkládají a odkládají a doufají, že ho dostanou právě jako dárek.

Pokud tedy opravdu nevíte, co koupit drahé polovičce a všechny nápady jsou už bezmezně vyčerpány, pojďte se s námi inspirovat do našeho patra parfémů.

Přednost mají samozřejmě dámy, takže se nejprve podíváme na parfémy pro ženy. Naše velmi široká nabídka zahrnuje ty nejznámější značky a samozřejmě také nejoblíbenější modely parfémů. Již léty prověřený je například parfém Dolce Gabbana Light Blue EDT, jež je oblíbeným parfémem mnoha žen.

Spojení cedrového dřeva, jasmínu, zeleného jablka a citrónu je velmi svěží a povzbuzující kombinací, která Vám vždy zvedne náladu! Slečny možná dají přednost parfému Gucci Envy Me EDT, jež představuje mladistvou a nespoutanou ovocnou vůni, okořeněnou růžovým pepřem.

Všechny ženy různých věkových kategorií mohou ale vybírat i z dalších světoznámých značek jako je Bvlgari, Calvin Klein či Givenchy a mnoho dalších.

A co pro pány? Jistota se skrývá v toaletní vodě Chanel Allure Homme Sport EDT. Váš milý rozhodně nemusí být zrovna sportovcem, aby mohl využít parfému s tímto přízviskem. Základ s cedrem a ambrou, srdce s mandlemi a hlava s mandarinkou a pomerančem, udělá z každého může sportovce.

Pokud je Vaše polovička jemnějšího rázu a je to takový Váš cukroušek, můžete ho potěšit toaletní vodou Hugo Boss No.6, která obsahuje sladší přísady, jako je sladká skořice, hřebíček a jablka.  Ve velmi svěží vůni se spojila kombinace citrusových plodů a rozmarýnů, kterou naleznete v Bvlgari Aqva Marine, jejíž modrozelená barva navozuje pocit čistoty a vyvolává asociace s mořem a průzračnou vodou.

Navštivte naše patro parfémů a vyberte pro sebe či své blízké tu pravou voňavou kombinaci a máte tak po problému co koupit k narozeninám, svátku či pod blížící se vánoční stromeček.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang