Už žádné hledání v mapách

Auto-moto

Často cestujete autem do neznámých končin a musíte pořád stavět, abyste se podívali do mapy či dokonce zastavili kolemjdoucí a zeptali se? Řešení je jednoduché a to nějaká šikovná navigace do auta, která vám velice cestování usnadní. Pokud přemýšlíte, že si nějakou pořídíte, tak právě pro vás máme dnes na jednu navigaci tip!

Jedná se o navigaci Garmin Nüvi 3490 Lifetime, se kterou už se zkrátka neztratíte. Navigace disponuje 4,3″ multidotykovým displejem s duální orientací a vynikající čitelností na slunci. Jízda podle navigace pro vás tak bude příjemná za každého počasí.

K dispozici vám budou mapy 45 zemí Evropy s doživotní bezplatnou aktualizací po celou dobu fungování navigačního přístroje. Aktualizace jsou vydávány pravidelně čtyřikrát ročně. Navíc zdarma turistická mapa ČR.

Jaké další výhody tato navigace nabízí? Například 3D zobrazení budov a terénu, aktivní napájený stojánek, asistent řazení do jízdních pruhů, výpočet ceny paliva pro naplánovanou trasu či nastavení vlastních rychlostních limitů.

Využít také můžete funkci SmartLink!, se kterou propojíte navigaci s vaším mobilním telefonem s přístupem k rozšířeným funkcím. Cesta tak pro vás bude ještě pohodlnější a příjemnější. U navigace Garmin Nüvi 3490 Lifetime je k dispozici 8 GB vnitřní paměť a slot na microSD kartu. Tak neváhejte. Zkrátka už žádné bloudění, žádné hledání v mapách, jen příjemná cesta.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang