Tam, kde se snoubí užitečnost s luxusem

Spotřebiče

Nerozhodujte se již mezi užitkem a designem. Společnost Whirlpool Vám přináší spojení užitečnosti a luxusu v jednom. Trouba vest. Whirlpool AKZ 475/02 IX z řady Progressive totiž vyniká vysoce kvalitním materiálem a spoustou praktických funkcí, které Vám zpříjemní čas strávený v kuchyni a navíc Vás pohladí na duši svým vzhledem.

Kromě standardních funkcí, které jsou u těchto produktů typické Vás jistě potěší gril ve spojení s ventilátorem, který dokonale nahrazuje otočný gril a je tak vhodný pro pečení velkých kusů masa. Pro grilování minutek a menších kousků masa lze využít poze gril, kde si jako přílohu můžete připravit například i vynikající topinky.

Pro udržení jídla v teple, je k dispozici nízkoteplotní duální funkce, která nabízí tepolotu 35°C nebo 60°C. Teplota 35°C je vhodná například pro rozmrazování či kynutí těsta. Při teplotě 60°C Vám Trouba vest. Whirlpool AKZ 475/02 IX udrží jídlo teplé až 10 hodin. Přehled o těchto funkcích Vám usnadní elektronická kontrola času i teploty. Dále jsou, pro bezpečí Vás a Vašeho okolí, dvířka vybaveny chlazením a celá trouba potom dětskou pojistkou.

Nedílnou součástí Trouby vest. Whirlpool AKZ 475/02 IX je osvětlení, které umožňuje kontrolovat průběh přípravy pokrmů pohledem dovnitř skrz dvířka. Tím, že je neotvíráte, se tak zbytečně nesnižuje vnitřní teplota a šteří se tedy energie a jídlo není zbytečně vystavováno teplotním výkyvům. Nerezové provedení s úpravou povrchu proti otiskům prstů je potom už jen třešnička na dortu.

Nezbytné spotřebiče do kuchyně

Kuchyň je místem, kde trávíme mnoho času, a proto je důležité mít po ruce nejnutnější spotřebiče, které usnadňují přípravu jídel a celkovou práci v této místnosti. Zde je seznam těch nezbytných spotřebičů, které by měly najít své místo ve vaší kuchyni.

Kávovar

Pro mnoho lidí začíná den šálkem dobré kávy. Kávovar je proto nezbytným spotřebičem v každé domácnosti. Můžete si vybrat mezi různými typy kávovarů – od tradičního překapávače po moderní espresso. Záleží na vašich preferencích.

Mixér

Mixér je skvělým pomocníkem při přípravě omáček, smoothies, polévek nebo těsta. S mixérem snadno rozmixujete ingredience na hladkou konzistenci a ušetříte čas a úsilí.

Trouba

Trouba je základním spotřebičem každé kuchyně. Umožňuje pečení, vaření a grilování různých jídel. Díky troubě si připravíte oblíbené pečivo, pečená masová jídla, dezerty a mnoho dalších pokrmů.

Lednička s mrazákem

Lednička je nezbytným spotřebičem pro uchovávání potravin. Umožňuje vám udržet čerstvost a kvalitu potravin, takže nemusíte nakupovat často. Mrazák v ledničce vám zase poskytne možnost uložit potraviny delší dobu a máte tak vždy připravené ingredience na vaření.

Mikrovlnná trouba

Mikrovlnná trouba je ideálním spotřebičem pro rychlé ohřátí jídla nebo přípravu hotových pokrmů. S mikrovlnkou ušetříte čas a energii a snadno si ohřejete jídlo i večer po náročném dni.

Toustovač

Toustovač je základním spotřebičem pro rychlou přípravu chleba, sendvičů nebo bagetek. S tostovačem si snadno připravíte rychlý a chutný snídaně, večeře nebo svačinu.

Rychlovarná konvice

Pro rychlé ohřátí vody na čaj nebo kávu je rychlovarná konvice nezbytná. Díky ní můžete rychle připravit teplý nápoj nebo vodu pro vaření. Rychlovarná konvice je také úsporná a šetrná k životnímu prostředí, protože nahřeje pouze tolik vody, kolik skutečně potřebujete.

Mixér na šlehačku

Pokud rádi připravujete domácí šlehačku, krémové dezerty nebo šlehačkové náplně, mixér na šlehačku je nezbytným pomocníkem. S tímto spotřebičem si uděláte šlehačku za pár minut a dosáhnete dokonalého a krémového výsledku.

Kuchyňská váha

Přesné měření ingrediencí je klíčové pro úspěšnou přípravu pokrmů. Kuchyňská váha vám umožní přesně odměřit množství potřebných surovin a dosáhnout tak dokonalých výsledků při vaření a pečení.

Hrnce a pánve

Nesmíme zapomenout na základní vybavení kuchyně v podobě kvalitních hrnců a pánví. Hrnce a pánve jsou nezbytnou součástí každé kuchyně, protože v nich připravujeme většinu jídel. Zvolte hrnce a pánve vyrobené z kvalitního materiálu, které mají dobré tepelné vlastnosti a jsou snadno omyvatelné.

Tyto spotřebiče jsou nezbytné pro každou kuchyni a usnadní vám přípravu jídel a vaření. Investice do kvalitních spotřebičů se vyplatí, protože vám poskytnou pohodlí, efektivitu a radost při vaření. Nyní je na vás, abyste si vybrali ty správné spotřebiče do vaší kuchyně a začali vytvářet lahodné pokrmy pro sebe i své blízké.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang