Jak se pozná vášnivý kuchař v přírodě?

Sport a outdoor

Jste vášnivým kuchařem či kuchařkou a nechcete se o tuto zálibu připravit ani v náročnějších podmínkách? Kvalitní pokrmy si nemusíte odpírat jen kvůli tomu, že jedete na prodloužený víkend pod stan. Pytlíkovou polévku můžete nechat klidně doma a nezdravé dehydratované polotovary vás již nemusí děsit!

Aby vaření v přírodě bylo co nejjednodušší ale přesto kvalitní, zařadila značka Cadac do své nabídky vařič Cadac 2 – Cook Deluxe. Tento plynový vařič s dvěma hořáky jednoduše připojíte k propan butanové lahvi a můžete začít kouzlit.

Hořáky jsou celé nerezové a každý má vlastní ovládání s přesnou regulací plamene. Možná nejen správná tábornice nebo zálesák a tak máte sirky vždy po ruce, ale klidně je můžete nechat na rozdělávání ohně, protože Cadac 2 – Cook Deluxe je vybaven piezo zapalováním.

Co je ale opravdovou perličkou jsou 2 litinové grilovací plochy s nepřilnavou povrchovou údržbou. Tyto desky lze jednoduše položit na hořáky a vařič Cadac 2 – Cook Deluxe se vám před očima promění na užitečný gril. Připravovat na něm můžete maso, zeleninu, ale třeba i vajíčka na snídani!

Gril je opatřen praktickým víkem a také desku na spodní části grilu, která zabraňuje tepelným ztrátám. Při cestování jiste oceníte přenosnou a ukládací tašku, která je součástí balení. Zapomeňte na hliníkový ešus a vepřovku v konzervě. I pod stanem se dá hodovat! Ale musíte s sebou mít vařič Cadac 2 – Cook Deluxe!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang