Hýčkejte se i při kempování

Sport a outdoor

Máte na letošní rok naplánovanou dovolenou v Čechách, někde v kempu, pod stanem a s vytýčenými výlety po okolí? Naplánujte si kempování se vším všudy a neodbývejte se žádným ohřívaným gulášem z plechovky nebo klobásami na tácku!

Dvouplotýnkový vařič Campingaz 600SG Stove Int je perfektní volbou mezi grilem a malým outdoorovým vařičem. Jeho rozměry a váha jsou minimální, ale vařit se na něm dá ve velkém! Díky teleskopickým nohám a výkonným hořákům připravíte plnohodnotnou večeři či oběd během chvíle a bez zbytečného stresu.

Velmi praktické jsou i dva sklopné postranní stolky,  které můžete využít k připravě pokrmů ale naservírovat tam pokrm třeba i pro vaši ratolest.

Vařič Campingaz 600SG Stove Int má vlastní piezo zapalování a tak nemusíte stále hledat zapalovač nebo opatrovat sirky  v suchu! Pro grilování masa můžete dokonce využít i smaltované rošty, které lze sudnat z hořáku dle potřeby.

Textilní odkládací polička vám poskytne dostatek místa pro uložení potřebných surovin či náčiní a vy tak můžete snadno připravit vynikající večeři i v náročných podmínkách!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang