Velký šikula, který není vidět

Spotřebiče

O kom je tu vlastně řeč ? Trošku napovím, pomůže s úklidem po odchodu velké návštěvy, po oslavách, večírcích či při nějakém rautu. Jeho největší výhodou je úložný prostor až pro třináct souprav a další výhodou, že vám v kuchyni neudělá žádnou paseku díky funkci Aquastop a Aquasafe, výhod má daleko víc, ale to se dočtete až v celém článku.

Určitě už jste si domysleli že se jedná o myčku nádobí, tentokrát je to Whirlpool ADG 9860. Je vestavná a plně integrovaná, nikdo ani nebude vědět že máte doma tak velkého pomocníka, který bude schovaný za skříňkou v kuchyni. Displej společně s ovládáním má schovaný na horním okraji myčky, ovládání tedy naleznete až po otevření dvířek myčky. Na první pohled vás určitě zaujme jednoduché ovládání u myčky Whirlpool ADG 9860, při otevření dvířek je na horní straně tlačítko zapnutí a vypnutí myčky, dále tlačítka která obsluhují různé programy a nakonec je tlačítko start který spustí navolený program a dále tlačítko reset, které smaže navolené programy. Má 7 programů, mezi něž patří Agua Steam, Předmytí, Jemné, Rychlé, Eco, Antibakteriální a Noční program.

Jak jsem již psala v úvodu, myčka Whirlpool ADG 9860 má funkci AquaSafe, tato funkce kontroluje ztrátu vody z vnitřního oběhu , v případě úniku vody funkce AquaSafe vypne chod myčky a vyčerpá z ní vodu. Dále je namístě vhodná funkce AquaStop, tato funkce je prevencí proti úniku vody z myčky a tak se předejde riziku vyplavení bytu či domu. Další funkcí je Anti-bacteria, garantuje odstranění až 99,9% bakterií z nádobí. Díky umístěným vysokotlakým tryskám v zadní části myčky je docíleno lepší mytí až o 35% a to bez zvýšení spotřeby času, vody či energie.

Jestliže jste celou myčku Whirlpool ADG 9860 nenaplnili, zaujme vás funkce Multizone, u které si můžete vybrat mycí zóny, jestli chcete umýt horní koš či dolní koš, je jen na vás kam dáte nádobí k umytí.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang