Věrný pomocník pro maminky

Pro děti

Každá maminka s malou ratolestí ví, že najít si chvilku pro sebe není tak jednoduché. Maminky, pozor! Máme tu pro Vás změnu. Polohovatelné lehátko! Dítě stačí do lehátka položit, připoutat a máte ho na očích, ale bezstarostně.

Polohovatelné lehátko baby Rocker TOP RELAX 2011 firmy Bertoni se stane Vaším nepostradatelným pomocníkem, když potřebujete odložit dítko a poklidit. Maminkám zpříjemní a zejména ulehčí den. Na lehátku je navíc upevněna hrazdička, kam je možno zavěsit hračky, které většinu dětí zabaví a tím Vám prodlouží Váš relax. Pokud hrazdu nevyužijete, můžete ji odejmout. Lehátko je vhodné jak pro odpočinek, tak i na spánek. Ten však doporučujeme v kvalitní postýlce určené pro děti. Kovová konstrukce umožňuje houpání nebo stabilní polohu.

Pro snadnou manipulaci jsou na polohovatelném lehátku baby Rocker TOP RELAX 2011 umístěny popruhy. Díky nim lehátko jednoduše přenesete, kam budete potřebovat. Lehátko je určeno pro děti od narození do 9 let. Pro maximální bezpečí dítěte jsou zde bezpečnostní tříbodové pásy, takže Vám dítko nikam neuteče.

Tak neváhejte a ulehčete si den s polohovacím lehátkem baby Rocker TOP RELAX 2011. Nebudete litovat!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang