Víkend pro novomanžele!

Novinky

Svatba na spadnutí, nestíháte si vybrat dovolenou a máte volný jen víkend na líbánky? Zámek je ideální místo pro romantiku a nezapomenutelné zážitky, užijte si líbánky v novomanželském zámeckém apartmánu s překrásnou výzdobou.

Zámek je umístěn v klidném příjemném prostředí s útulnou restaurací, kde jsou připravována jídla na vysoké úrovni kuchaři s dlouholetou praxí v zahraničí. Restaurace dále nabízí posezení v letní terase a v lobby baru s profesionální obsluhou. Po lahodném jídle můžete načerpat energii v hotelovém wellness, která nabízí finskou saunu, parní komoru s aroma esencí a wirlpool. Po načerpání energie se můžete vyřádit ve fitness nebo ve venkovním sportovišti či golfové hřišti a pro romantiky je zde příležitost procházky do malebného okolí zámku, které jsou stvořené pro zamilované.

Tento poukaz je určen pro 2 osoby a je určen na víkend od pátku až do neděle. V ceně je zahrnuto ubytování, tříchodová romantická večeře s láhví sektu nebo vína, relaxace ve wellness studiu s ovocem a bublinkami, dále si můžete prohlédnout zámek a zahradu, v ceně je dále aromamasáž pro oba a ráno vám přinesou bohatou snídani až do postele. Nakonec se můžete proletět motorovým letadlem nad Českým rájem. To vše v poukazu Líbánky na zámku.

Dopřejte si klidnou a romantickou atmosféru zámeckého stylu. Dáte si romantickou večeři, snídani vám donesou až do postele a ještě si odpočinete na aromamasáži nebo se pokocháte procházkou po okolí.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang