Vůně, která zraje jako víno

Parfémy, kosmetika a zdraví

Určitě budete souhlasit, že Christian Dior je pojem nejenom v módě, ale i ve světě parfémů. Řady jako Hypnose, Poison, Homme či Jadore zná téměř každý. Jedna z řad parfémů Christian Dior tento rok bude slavit již 23. narozeniny. Ptáte se jaká? Odpověď je jasná. Fahrenheit.

I pro absolutního laika je parfém Christian Dior Fahrenheit snadno rozpoznatelný již při prvním pohledu na flakon. Ten totiž evokuje západ slunce. Černá barva představuje noční moře či nebe a červená zář či oheň. Jedinečný tvar flakonu také přispívá k jednoznačné identifikaci parfému. Christian Dior Fahrenheit je také velice specifický svojí jedinečnou kořeněnou, smyslnou, mužnou, ale přesto velice příjemnou vůní, kterou vytváří složení tohoto parfému – hlava je tvořena bergamotem, citrónem, srdce je ze včelího vosku a jantaru a základ je ze santalového a cedrového dřeva a kůže.

Tento parfém na našich stránkách naleznete ve 100ml a 200 ml verzi, v dárkovém setu (50 ml, sprchový gel a deodorant) a také v edici Absolute. Christian Dior Fahrenheit je léty a milióny zákazníky prověřený parfém, který již snad ani nepotřebuje reklamu. Pokud hledáte vhodný parfém pro muže jakékoliv věkové kategorie, výběrem tohoto parfému rozhodně chybu neuděláte.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang