Výbava na hromady sněhu

Dílna, stavba a zahrada

Zima umí být pěkné kvítko a jak nedávno ukázala, dokáže také pěkně překvapit. Vždyť kdo by čekal metrové závěje sněhu v polovině října? A že to čekal opravdu málokdo, o to bylo ono překvapení větší. Jen málokdo byl totiž vybaven na odklízení té nečekané nadílky. A kdo ví, kdy podobná kalamita může zase přijít, proto vám doporučujeme dobře se na zimu a vlastně raději i na podzim vybavit v našem internetovém obchodě. Nabízíme vám řadu sněhových hrabel a fréz různých parametrů. Většinu máme skladem a proto neváhejte!

Aby vám zima nepřidělala vrásky na čele a hromady sněhu přede dveřmi, zajistěte si včas odpovídající vybavení, se kterým si na vás napřijde. V naší nabídce naleznete jak sněhové frézy renomovaných značek, tak také manuální sněhová hrabla. Všechno samozřejmě velmi výhodně, rychle a kvalitně.

Sněhová hrabla nabízíme od společností Fiskars, Hecht, Hrab a Trallnor. Vybírat si můžete různé typy lišící se hlavně šířkou poskytovaného záběru. Mezi nejlevnější varianty patří oblíbené hrablo na sníh 5400 s šířkou záběru 40 cm a dřevěnou násadou. K dispozici od tohoto hrabla máte také model s šířkou záběru 50 cm. Pokud spíše lpíte na kvalitě materiálu, pak vsaďte na hrabla od společnosti Fiskars vyrobené z kvalitních materiálů s dlouhou životností. Pro pořádný úklid slouží pak široká hrabla se záběrem více jak 80 cm. Napříkald model 14057 je vybaven pro snadnější manipulaci kolečky.

Sněhové frézy jsou v našem obchodě dostupné od těchto značek: Hecht, MTD, Partner, VeGa a Yard-Man. Nejlevnější variantou je model Hecht PG 3400. Nabízí elektrický motor o příkonu 800 W a pro práci na menších plochách je zcela ideální. Na našem webu se můžete podívat na videa s názorným použitím této sněhové frézy. Dražší modely sněhových fréz nabízejí pak už nadstandardní komfort v používání. Například vynikající tah, lepší stabilitu a rovnováhu i na svažitém a zledovatělém povrchu s menšími nároky na obsluhu díky robustním pásům s ostruhami. Z nich vám nabízíme zejéna frézy od společnosti Yard-Man.

Naše nabídka je také plná akčních cen a slev a proto neváhejte a zatočte se sněhem nadobro! Zima vás s námi nepřekvapí.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang