Výkonný komínový odsavač par Whirlpool AKR 890 IX

Spotřebiče

Krásnou kuchyni dotváří i takové výrobky, jako odsavače par. Těch je na trhu celá škála, nicméně nebudou-li i takové samozřejmosti vaší kuchyně sladěné s ostatními spotřebiči ve vaší kuchyni či budou mít pochybný design, určitě se nebudete v takové místnosti dobře cítit. Proto vám dnes rádi nabídneme a představíme zajímavě řešený prostorový odsavač Whirlpool AKR 890 IX.

Whirlpool nabízí velký výběr odsavačů par s vynikajícím designem, které se hodí do většiny kuchyní a dobře ladí s ostatními vestavnými spotřebiči Whirlpool. Mezi ně patří i prostorový odsavač nesoucí označení Whirlpool AKR 890 IX. Netradiční vzhled kuchyně bude tento prostorový odsavač elegantně doplňovat. Umístění v prostoru nad varnou zónou je na první pohled velmi působivé a na výbornou plní tento odsavač také svou fuknci odsávání. Je vyroben z ušlechtilého kovu a vysoká účinnost odsávání je doplněna jednoduchým elektronickým ovládáním.

Odsavač Whirlpool AKR 890 IX se řadí mezi tzv. odsavače FlatScreen. Tento typ odsavače vylepší atmosféru ve vaší kuchyni, a to nejen díky vynikajícímu systému proudění vzduchu. Vypadá totiž mimořádně stylově. Unikátní design odsavačů par FlatScreen zároveň umožňuje efektivnější filtrování vzduchu. Vzduch prochází obvodem odsavače (nikoli spodní stranou), a přístroj je tak znatelně tišší a přitom filtruje tuky o 10% účinněji.

Přesvědčovat vás dále již nemá smysl, určitě jste se již rozhodli správně a to pro odsavač Whirlpool z modelové řady AKR. Třeba právě model AKR 890 IX , který vám nyní nabízíme v cenové akci, která je o 30% nižší, než běžná cena tohoto odsavače.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang