Vyráží se na chatu s dobrou náladou!

TV, foto, audio-video

Nejlepším zlepšovákem celého náročného dne je rozhodně hudba, každý má rád tu svou a v tu chvíli přichází na řadu autorádio Sencor SCT 8015MR, kde si naládíte přesně takovou hudbu, kterou potřebujete, ať už na odreagování či si budete chtít zazpívat s vaší oblíbenou zpěvačkou či zpěvákem.

Přeci nebudete mít v autě na hlavě kvalitní sluchátka s excelentním zvukem, když můžete poslouchat hudbu bez nepohodlných sluchátek. Nejenže je to nebezpečené mít za jízdy v uších sluchátka, ale už také kvůli tomu ztrácíte ponětí o tom co se děje kolem vás, neuslyšíte tak ani troubení ostatních aut či spěchající sanitku.

Autorádio Sencor SCT 8015MR má třípalcový dotykový LCD display a dokáže přehrávat MPEG, DivX, XviD, MP3, ID3, WMA a JPEG. Samozřejmostí je vestavěný USB port pro paměťové disky či přehrávače které mají maximálně 32GB paměti.

Toto autorádio Sencor SCT 8015MR nemá jen USB port, ale také slot na karty SD a SDHC také do velikosti max 32GB. Nechybí ani PLL FM tuner s 18 předvolbami a video výstup pro připojení dalších monitorů na zadní sedadla.

Proti krádeži u tohoto rádia Sencor SCT 8015MR neslouží žádný alarm, ale můžete své rádio zachránit před krádeží tím, že ho vyjmete z auta a vezmete sebou do své tašky, stačí vyndat přední panel, který má navíc ochranné pouzdro, takže se vám ani neponičí v igelitce spolu s ostatními věcmi.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang