Výrobník cukrové vaty Ariete Disney 2970

Spotřebiče

Je všeobecně známo, že děti milují sladkosti a cukrová vata patří mezi nejoblíbenější pochutiny, ať už na pouti či v cirkuse. Nejen děti, ale i spousta dospělých si cukrovou vatu oblíbila. Znáte Ariete Disney 2970?

Výrobník cukrové vaty Ariete Disney 2970 je velmi vhodný pomocník při oslavách a různých společenských akcích pro děti. Příprava je velmi jednoduchá a rychlá, během několika minut uděláte radost spoustě dětí sladkýmy obláčky cukrové vaty z výrobníku cukrové vaty Disney.

Kdykoli dostanete chuť na cukrovou vatu, stačí jen zapnout výrobník cukrové vaty a jednoduše si vyrobit cukrovou vatu podle vlastní fantazie. Pomocí cukrářských barev vatu obarvíte na barvy, které si děti vyberou. Jen tak jim bude cukrová vata chutnat ještě více, protože i děti „mlsají očima“ .

Příprava je snadná a rychlá. Stačí jen stroj zapnout, nechat rozehřát a po zahřátí nasypat krystalový cukr, popřípadě přidat i zmiňované cukrářské barvivo. Stroj začne dělat pavučinky cukrové vaty, které namotáváme na papírové kužely (jsou samozřejmě součástí balení) nebo na špejle. Pokud si přejeme další množství, stačí celý proces znovu opakovat.

Přístroj je červené barvy, zdobený postavičkou Mickeym a jeho kamarády. Děti tak zajisté ocení i design přístroje. Poslední chválou je snadné čištění, což zajisté potěší maminky.

Nyní už Vás nemusí mrzet, že Vaše dítě má chuť na cukrovou vatu a v okolí není žádná pouť, ale v klidu a teple domova ji sami během pár okamžiků snadno vyrobíte.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang