Hlídejte si výsledky svých turistických výletů

Sport a outdoor

S hezkým počasím přicházejí na řadu i velmi oblíbené turistické výlety, pokud patříte mezi fanoušky turistiky a chtěli byste ještě zdokonalit své výsledky a mít pod kontrolou spálené kalorie či počet ušlých kilometrů, tak Vám postačí skutečná maličkost, kterou představuje krokoměr.

Každý krok budete mít odteď spočítaný díky krokoměru Acra, jehož paměť je nastavena až do 99 999 kroků. S tímto malým pomocníkem budete mít navíc přehled o ušlých vzdálenostech s přesností na 0,01 km aniž byste museli dělat složité výpočty s pomocí mapy nebo neustále sledovat ukatatele. Chůze je jednou z činností, která může být zároveň příjemným relaxem stejně jako pomocníkem při shazování přebytečných kil, při kterém je velice dobré a namístě dělat si záznamy, abyste mohly své výkony například ještě zdokonalovat. Krokoměr Acra Vám bude neustále hlídat nejen vzdálenost a dobu výletu, ale zároveň Vás bude informovat i o spálených kaloriích od 0 až do 6.999,9 kcal.

Odteď bude Vaší povinnou výbavou na nejen horské túry, ale i menší výlety, kromě svačiny také právě krokoměr Acra, který se stane Vaším věrných vycházkovým kamarádem.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang