Vytvarujte svoji postavu do plavek

Sport a outdoor

Chcete mít vypracovanou postavu jako Jason Statham? Nebo si raději kladete nekompromisní cíle a chcete vypadat jako legendární italský hřebec Rocky Balboa před 30 lety? Nic není nemožné s našimi posilovacími stroji.

Myslíte, že jsou k tomu potřeba desetitisíce nebo snad statisíce jako k vybavení posilovny? Chodíte do posilovny a platíte si měsíční či dlouhodobější permanentku? Kupte si vlastní posilovací stroj a již během jednoho roku se vám investice vrátí a to ani nemluvíme o nákladech na dopravu do posilovny.

Zastáváte ten názor, že potřebujete celou tělocvičnu zaplněnou různými přístroji a trenéra k tomu? Vůbec ne. Stačí vám jediný přístroj a to posilovací věž Acra HG4700. Na tomto přístroji můžete pracovat téměř na všech svých svalech a dokonce i na těch, o kterých ještě nevíte.

S tímto přístrojem můžete provozovat 35 různých cviků s možností zátěže až 70 kilogramů. Posilovat můžete celou horní polovinu těla a to břišní svaly příčné i přímé, svaly prsní, trapézové, stejně tak i zádové svaly a to především mezilopatkové.

Zdá se vám, že nemáte jak posílit bicepsy a tricepsy? Myslíte si, že je třeba si dokoupit činky? Nepotřebujete. Na tomto stroji můžete posílit naprostou většinu svalů horních končetin a ještě navíc je součástí nakloněná lavice, která v žádné posilovně nesmí chybět.

Pokud  vám tento stroj přijde trochu mimo vaše finanční možnosti, není problém, vyberte si některou z levnějších variant posilovacího přístroje. Podobné funkce, kterými disponuje posilovací věž Acra HG4700, se může pochlubit i posilovací věž Master Tritón nebo posilovací věž Master HERMES.

Vypracujte si svoji postavu za opravdu nízkou cenu v porovnání s posilovnami a fitness centry. Na našich stránkách naleznete i Sportovní výživu, která vaše usilí ještě umocní.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang