Vznášejte se s nafukovací karimatkou jako na obláčku

Sport a outdoor

Jak si udělat pohodlí kdekoli se Vám zamane? Co takhle nafukovací karimatka? To zní slibně, ne? A co takhle samonafukovací karimatka? To už je pecka. Když k tomu přidáme kvalitní materiál, spolehlivého výrobce a skvělou cenu, je to nabídka k neodolání!

Není nad to, pěkně pohodlně se vyspat a nabrat síly na nový den. A když Vás čeká dlouhá túra a náročný výšlap, není o tom sporu. Jistě, když je nejhůře, člověk se v podstatě vyspí kdekoliv a jakkoliv. Pokud se ale nalézate v místech, kde se musíte spolehnout sami na sebe, komfortní spánek je jedním z nejdůležitějších. A právě proto, aby noc strávená ve stanu či pod širákem, nebyla odrovnávací, ale naopak Vám dodala sil, je dobré mít pohodlnou karimatku.

Karimatky mohou být z různých materiálů, čemuž také odpovídá jejich využití. Takzvané alumatky jsou určeny především pro letní sezónu, ideální jsou například pro cyklisty, či vodáky, kteří třeba vyrazí na víkend za sportem. Ty Vám poskytují především izolaci, o komfortu zde ale nemůže být bohužel řeč. Potom se můžeme setkat s klasickými pěnovými karimatkami. Tím, že se jedná o silnější variantu, je jisté, že i to spaní bude o něco pohodlnější. A co udělat pro to, aby jste se cítili vždycky jako doma ve své postýlce? Stačí si jen pořídit karimatku nafukovací.

Model Lite Mat od značky Coleman je vyroben z rip-stopového materiálu, který byl vytvořen jako co nejpevnější a zároveň co nejlehčí nylonová tkanina. Právě malá váha, je jeho velkou výhodou. Karimatka váží pouhých 660g. To je malá cena, za velký komfort, ne?  Ve stanu, ať už chceme nebo nechceme, bývá často vlhko, z toho  důvodu je karimatka vybavena protiplísňovou úpravou a dodává se také se sadou na opravu. Karimatka Lite Mat kopíruje tvar mumiového spacáku, přednostně je tedy určena především pro ně.

Věřte, že každé ráno pak vyskočíte jako ptáček a  žádné rozlámané tělo Vás tak nebude brzdit v poznávání světa..

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang