Whirlpool – zesekali jsme ceny!

Novinky

Zesekali jsme ceny! Připravili jsem pro Vás nevídanou akci na nákup výrobků Whirlpool. Všechny ceny produktů Whirlpool jsme ponížili a nyní můžete nakoupit až neuvěřitelně výhodně.

Výrobky Whirlpool jsou známé svou kvalitou a spolehlivostí, proto se nebojíme výrobky označit cedukou akce. Akce je vypsána pouze na omezeně dlouhé období, proto neváhejte s odesláním objednávky a výrobky Whirlpool objednejte včas. Akce je vypsána na období 1.3. – 31.3. nebo do vyprodání zásob. Protože jsou všechny produkty značky Whirlpool jedny z nejkvalitnějších na našem trhu, zadali jsme ty nejprodávanější a vyzkoušené produktu do akce. V segmentu bílé techniky si Whirlpool získal dobré jméno v kategorii pračky, lednice, varné desky, vestavné trouby, sporáky ale i digestoře. Zcela ojedinělé a vyjímečné jsou mikrovlnky, které za fantiastickou cenu nabízejí krásný moderní design a funkčnost.

Varné desky (sklokeram.)

Vestavěné trouby

Digestoře

Myčky nádobí

Pračky předem plněné

Pračky vrchem plněné

Je dobré se vyvarovat překlepům při vyhledávání sortimentu Whirlpool. Může se Vám stát, že při zapisování názvu značky Whirlpool dojde k záměně za Whirpol, Whirlpol, Wirlpool nebo Wirlpol. Jako jediný správný název je Whirlpool. Při výběru sestavy do kuchyně Vám rádí poradíme. Neváhejte nás kontaktovat na naší Whirlpool lince uvedenou v sekci kontakt na našem webu.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang