Zábavné barevné spoření – omalovací pokladnička prasátko

Pro děti

Šetřit si do prasátka není přežitek či dětský způsob, jak si vydělat na kolečkové brusle. Prasátko lze naplnit pořádným balíkem peněz a nevěříte-li peněžním ústavům, je právě prasátko či jiná pokladnička nejlepším způsobem. Zůstaňme však u prasátka, je to tradice. Jedno takové veselé si u nás můžete pořídt. Podívejte se na naši dnešní nabídku.

Naše prasátko je pěkné už na první pohled. Sympatické velké ouška, rypáček k pomazlení a byť nemá ústa, vypadá, jako by se smálo. Ovšem to není vše, co s prasátkem můžete dělat, tedy mimo ukládání a šetření vašich financí. Spolu s prasátkem dostanete v balení šest barevných fixů se kterými můžete dát volnost vaší fantazii a toto prasátko si zkrášlit k nepoznání. Bujné fantazii se meze nekladou.

Omalujte si toto roztomilé prasátko tak, aby vám vzhazování peněz do něj bylo příjemnou a samozřejmou činností. Jediné, co vám nedokážeme zaručit je fakt, že vám nebude líto následně peníze z prasátka dostat. Použít kladivo na vámi vytvořený výtvor totiž může být pro slabší povahy krajně nepříjemné : )

Pokud si rádi omalováváte, jistě oceníte i další produkty z našeho patra hitovek. Třeba hrneček s omalovánkami, ze kterého je radost pít.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang