Zaběhejte si i doma

Sport a outdoor

Zalíbilo se vám v létě běhání? I když jste byli letitými odpůrci, přeci jen vás to chytlo? A už pomalu přemýšlíte kam na běžecký pás v zimě? Daleko chodit nemusíte, můžete běhat i doma!

Výhod je hned několik. Nebudete se zdržovat dojížděním do posilovny či fitcentra. Můžete běhat kdykoli se vám zachce nebudete omezováni otevírací dobou, využít běžecký pás může celá rodina a finanční částka do běžeckého pásu investovaná se vám velmi brzy vrátí.

Jedním z mnoha tipů může být běžecký pás Master F-15. Nosnost je 120 kg, takže začít běhat mohou snadno i lidé trpící obezitou. Rychlost si můžete nastavit v rozmezí 1-16 km/h a lze samozřejmě ovládat i sklon od 0-16% a simulovat tak běhání v terénu či do kopce.

Součástí je samozřejmě LED computer, který monitoruje čas, vzdálenost, kalorie, tepovou frekvenci, rychlost a sklon.

Pro rychlo volbu programu jsou tlačítka umístěny na rukojetích běžeckého pásu Master F-15 a vy tak můžete podávat maximální výsledky po celou dobu. Určitě vás i jistě potěší možnost připojit mp3 přehrávač a díky reproduktorům si tak běhat do oblíbeného rytmu s tím, že ovládání je přímo na computeru. Nemusíte se bát ani velkých rozměrů, běžecký pás se dá jednoduše složit do vertikální polohy a zabere tak minimum místa a díky kolečkům jej můžete popvéze kam bude potřeba.

Tak kecky na běhání nikam neuklízejte a vrhněte se na běhací zimní sezónu s běžeckým pásem Master F-15.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang