Natáhněte svá těla: Zahradní lehátka NAB

Dílna, stavba a zahrada

Odpočinek je nutný pro vaše tělo nejen v noci, kdy ležíte ve své posteli. A jaký odpočinek je pro tělo nejpříjeměnšjí, než právě ten v pozici ležmo. A máte se vůbec mimo ložnici kde příjemně natáhnout? Nemáte? Pak pro Vás máme nabídku luxusních lehátek vhodných pro zahradní kryté plochy a exteriéry.

“Lehnout si na záda a číst si…” určitě tento úryvek ze slavné české písničky znáte. A proč by v písničkách lhali? Pokud si skutečně vážíte svého volna a času na odpočinek, nejraději ho budete trávit pěkně v pohodlí. Synonymem pro toto slovo jsou luxusně designovaná lehátka, která máme skladem!

Vybrat si můžete ze dvou variant: Zahradní lehátko MBC 332 v příjemně tmavém odstínu, které je vyrobené z kvalitních hliníkových profilů. Jeho předností je možná polohovatelnost opěradla a tak si můžete odpočinout na pět různých způsobů včetně zcela vodorovné pozice. Druhou možností je Lehátko MBC 340 B v letním růžovém stylu. To sice nemá možnost polohovatelnosti, ale jeho tvarování nabízí naprostý luxus v lenošení, čemuž napomáhá i polštářek v horní části opěradla.

Navštivte v našem internetovém obchodě sekci se zahradními lehátky a vyberte si z naší nabídky. Letní lenošení si přece nebudete kazit jen tak někde na dece či nepohodlné lavici.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang