Zahradní party s Nakupka.cz

Dílna, stavba a zahrada

Teplo. Slunce. Pohoda. Atributy, které neodmyslitelně patří k létu. K létu však také patří zábava. Můžete s přáteli vyrazit do nějakého klubu na letní terasu a… utratit spousty peněz. Anebo můžete vzít přátele k vám na chatu či zahradu před domem a uspořádat jim party dle svých a jejich představ. Stát vás to bude rozhodně méně a party si můžete uspořádat kdy jen budete chtít a v duchu dle vašeho aktuálního rozmaru. My vám níže poradíme, co by na takové správné party rozhodně nemělo chybět. Všechny námi nabízené produkty si pak můžete jednoduše objednat a druhý den už pozorovat rozzářené úsměvy vašich přátel.

Základem úspěchu vydařené party je bezpochyby počasí. To si u nás bohužel koupit nemůžete. Ostatní vám už ale zařídit pomůžeme a na vás pak bude jen pozvat tu správnou partu. Tak čím začít? Určitě jídlem. Bez správného jílda není party. Nemůže chybět ani dobře vychlazené pití. Jaké? Tak v tom vám radit určitě nebudeme. Jíst a pít na stojáka také jistě není to nejlepší řešení a tak vhodné posezení je jistě na místě. No a určitě k dobré náladě přispěje celá řada drobností, bez kterých se možná obejít dá, ale atmosféra s nimi bude ještě více vygradovaná.

Jídlo na party samozřejmě můžete koupit někde v supermarketu ve vakuovém balení, ale není nad křupavě ugrilovanou klobásku či maso nejrůznějšjího druhu. Pohodlnější, než udržovat oheň v ohništi, je připravovat vaše oblíbené pochutiny na zahradních grilech. Těch existuje na trhu několik druhů. Někdo nedá dopustit i přes delší dobu přípravy a větší starosti s čištěním, na klasické grily na dřevěné uhlí. Rychlejší na přípravu a hygieničtější k výsledným pokrmům jsou pak grily lávové. Oproti minimálně 40 minutám rozhehřívání dřevěného uhlí jsou lávové kameny připraveny k použití cca za 10 minut a další výhodou je také možnost regulovat celkovou teplotu, což vám vykouzlí opravdu chutné a dobře připravené pokrmy. Pro větší party s větším počtem hladových strávníků jsou určeny grily s moderní technologií RBS. Zde jsou dva keramické hořáky umístěny po bocích grilovací vany. Jejich odpovídající výkon a velikost grilovací plochy zcela jistě vyhoví i těm nejnáročnějším zahradním gurmánům. S vybraným grilem se určitě podívejte i na naší nabídku vhodného příslušenství. Například grilovací příbor nebo třeba grilovací motorek jistě vašmu grilování dodají ten příznačný šmrnc.

Tak s jídlem si již poradíte. Aby vám nezaskočilo, určitě je vhodné dobré jídlo dobře zapít a v horkém počasí přijde jistě vhod teplota nápojů co možná nejnižší. V takovém případe budete nejspíše potřebovat šikovné chladící boxy. Pokud se nechcete zabývat připojením k elektřině, dobře vám poslouží i levnější varianty chladících boxů, do kterých jen vložíte několik chladících vložek. Spolehlivější a účinnější variantou jsou pak elektické boxy, které zapojíte buď do klasické elektrické sítě či je připojíte k baterii ve vašem autě. Teplotu udržuje termostat a (nejen) nápoje vám ochladí až na o 20 stupňů nižší teplotu, než je ta okolní.

Jídlo a pití je obstarané, party v plném proudu a i když možná většinu času strávíte tančením, určitě si rádi na chvíli odpočinete a dáte oddych vašim unaveným nohám. V takovém případě to bude chtít nějaké vhodné posezení. Tím nejjednoduším a také nějméně nákladným řešením jsou campingové židle, které hojně využívají například rybáři. Sedí se na nich určitě pohodlně, dokonce mají v opěrátku zabudovaný držáček na pití a pokud neplánujete party pro horních deset tisíc, tyto židle vám určitě skvěle poslouží. Pokud se však tyto campingové židle k vaší akci nehodí, v naší nabídce naleznete i klasičtější variantu židle, která je taktéž velmi pohodlná a skvěle se hodí i jako doplněk k nejrůznějším stolům, které také v naší nabídce naleznete. Pokud chcete své přátelé opravdu hýčkat, můžete pořídit také zahradní lehátka, které v pozdějších hodinách vaší oslavy jistě přijdou vhod. Jejich design je luxusní, nabízejí několikeré polohování a velmi vysoké pohodlí. Nechcete-li však kupovat veškeré komponenty k posezení zvlášť, můžete využít nabídky koupě celého setu židlí i se stolkem, z nichž vám doporučujeme například set MBS 338 složený ze šesti židlí a jednoho stolu. Velmi luxusní je pak set HTR 6336 složený ze 4 křesel a stolem.

Party běží, ovšem pořád ji můžete vylepšít další řadou vhodných doplňků. Zpestředním vaší akce bude třeba zahradní houpačka pro tři osoby v moderní, šedo-stříbrné barvě. Pokud se nechcete instalovat s celou houpačkou, vhodnou alternativou a možná i na party elegantnější, jsou zahradní hamaka, u kterých se budou tvořit fronty. Kouzelnou atmosféru prostředí vytvoří třeba zahradní světla, ať už závěsná na zeď či stojící na zemi. Vhodným doplňkem každé party jsou určitě také chemické toalety a když party končí a většina již usíná, tak kam lépe je uložit, než do stanů přímo na zahradě.

S námi se vaše zahradní party povede na jedničku. Teď už jen vyčkat na to správné počasí, pozvat ty správné lidi a můžete začít. A když se počasí skutečně vyvede, co teprve s vaší party udělá takový bazén…

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang