Zavlažovací sady

Občasný déšť nestačí k tomu, aby byl trávník na zahradě udržován krásný a svěží. Pro dokonalé zavlažení je nezbytné sáhnout po speciální zavlažovací sadě. Co je o zavlažovacích sadách důležité vědět a jak si vybrat tu pravou?

Zahradní nářadí

Hrábě, lopatky, nůžky, rýče, vidle – a mnoho dalšího. Aby byla zahrada udržována v perfektní kondici, je potřeba zakoupit velkou spoustu zahradního nářadí. Bez kterých nástrojů se nelze obejít a které budou naopak jen zabírat místo?

Zahradní altány

Dobře vybraný altán nabízí příjemné útočiště uprostřed zahrady, do něhož je možné se skrýt před žhavým sluncem či nečekanou přeháňkou. Co je při výběru altánu důležité a jak zakoupit ten pravý?

Vertikulátory

Těm, kdo to berou se svým trávníkem opravdu vážně, již nestačí pouhé sečení a hnojení. Pro perfektně vypadající zahradu je také potřeba pravidelná vertikulace. Co je o vertikulaci potřeba vědět a jak si vybrat kvalitní vertikulátor?

Sety zahradního nábytku

Dobře vybraný nábytek dovede proměnit obyčejnou zahradu v útulné a pohodlné místo k relaxaci a odpočinku. Zajímavou možností je nákup nábytku v rámci setu. Jak si poradit s výběrem setu zahradního nábytku?

Řetězové pily

Kvalitně vybraná řetězová byla musí poskytovat spolehlivý výkon, jednoduché ovládání a manévrovatelnost. Jak si takovou řetězovou pilu vybrat?

Ponorná čerpadla

Ponorná čerpadla jsou velmi šikovnými pomocníky. Narozdíl od těch kalových se používají převážně na čerpání čisté vody. Co je o ponorných čerpadlech zásadní vědět a jak si poradit s výběrem?

Plynové grily

Plynové grily jsou velmi zajímavou alternativou ke klasickým grilům na dřevěné uhlí. Oproti nim je práce s tímto druhem grilů mnohem rychlejší a jednodušší. Jak si vybrat ten nejkvalitnější a nejspolehlivější plynový gril?

Plotostřihy

Plotostřihy jsou skvělými pomocníky, díky kterým vypadají živé ploty úhledně a esteticky jako v zámecké zahradě. Co je o plotostřizích důležité vědět a jak si vybrat ten pravý?

Nafukovací bazény

Nafukovací bazény nabízejí jednoduché a účinné řešení pro všechny, kteří se touží během žhavých letních dnů trochu zchladit. Jak si poradit s výběrem nafukovacího bazénu?