ZAHRADNÍCI POZOR! Nůžky zahradní Fiskars S111520, převodové, dvoučepelové

Dílna, stavba a zahrada

Jaro se do nás konečně opřelo v plné síle. Zahradníkům plesá srdce a vyráží na zahradu zkontrolovat zimní škody. Tuhle tohle zastřihnout, tuhle odstřihnout. Stříhá celou sezónu. Nůžky zahradní Fiskars S111520, převodové, dvoučepelové jsou malé ale šikovné. Dvě čepele umožňují snadnější práci. Zahradní nůžky Fiskars jsou vyrobeny z kvalitních prověřených materiálů a jejich ergonomický tvar je dokonale propracovaný. Finský výrobce zahradnických potřeb se insiruje tvarem a technikou nářadí u celosvětové fauny.

Vaše ruka je namáhána dost celý den a takové stříhání větviček a větví bylo do dneška také náročné. Se zahradními nůžkami Fiskars, už se vaše ruce neunaví. Designéři těchto nůžek detailně studovali pohyb lidské ruky při svírání nůžek a technologii nůžek i ergonomický tvar, ruce dokonale přizpůsobili. Výsledkem je mechanismus, který plně využívá přirozeného pohybu ruky a stříhání je tak účinější a snadnější.

Čepele jsou vyrobeny ze speciální CrMoV oceli potaženou vrstvou PTFE. CrMoV ocel se používá v tepelně zpracovaném stavu a výsledkem je vysoké zpevnění. Čepele zahradních nůžek Fiskars S111520 jsou ještě otaženy PTFE vrstvou, což je vrstva rovnající se teflonu. Zaručuje odolost proti povětrnostním vlivům. Spodní doraz je vyroben z velmi pevného polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, pro větší odolnost. Jako mnoho nářadí je chráněno proti neúmyslnému střihnutí, mají i zahradnické jednoruční nůžky jednoduchý zámek.

Tyto zahradní nůžky Fiskars S111520, převodové, dvoučepelové mají jednoduše vyměnitelnou čepel, snadno ji vyměníte bez použití dalšího nářadí.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang