Zastřihovač vlasů Remington HC70

Spotřebiče

Zastřihovač vlasů Remington  HC70 je nejlevnější model z nabídky zastřihovačů vlasů od společnosti Remington. Ale i přes nízkou cenu stále nabízí vynikajcí kvalitu od renomované značky.

Zastřihovač vlasů Remington  HC70 sice cenou patří mezi ty nejlevnější zastřihovače, ale i přesto má titanové čepele. Titanové čepele jsou o celých 300% pevnější než ocelové! To zajišťuje nejen prvotřídní střih, ale i mnohem delší životnost. V balení Zastřihovače vlasů Remington HC70 najdete také 4 hřebenové nástavce, které mají délku mezi 3 a 12 milimetry.

Pro nastavení délky střihu funguje páčka. Pro snadné čištění je v balení i čistící kartáček, který spolehlivě odstraní jakékoliv vlasy ze strojku. Spolu s Zastřihavačem vlasů Remington HC70 najdete v balení i sponky k oddělení vlasů, hřeben, nůžky, lahvičku s olejem a ochranný kryt.
Největší výhodou  Zastřihovače vlasů Remington HC70 je určitě jeho cena. Za příznivou cenu dostanete kvalitní výrobek od renomované značky, se kterým budete určitě spokojeni.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang