Zastřihovač vousů Remington MB910

Spotřebiče

Zastřihovač vousů Remington MB910 je další z produktů od značky Remington. Jedná se o produkt z řady High precision, která je určena především moderním mužům, kteří chtějí dosáhnout individuálního vzhledu každý den. A přesně tyto požadavky Zastřihovač vousů Remington MB910 splňuje.

Zastřihovač vousů Remington MB910 má 2 výměnné zastřihovací nástavce o délkách 18 a 30 milimetrů s titanovými čepelemi. Titanové čepele jsou mnohem lepší než ocelové čepele! Jsou o 300% pevnější než ty ocelové a proto mají mnohem delší životnost a prvotřídní střih. Společně s se zastřihovačem je dodáván i otočný hřbetový nástavec na zastřihování brady, kníru a kotlet. Lze si  dokonce i vybrat mezi délkou 3 a 6 milimetrů. 

Zastřihovač je omyvatelný, takže čištění nikdy nebylo snadnější. Zastřihovač vousů Remington MB910 vydrží až 40 minut v bezkabelovém provozu, ale je samozřejmě schopen fungovat i při napojení do sítě. Kontrolka nabíjení je samozřejmostí. Zastřihovač vousů Remington MB910 je výbornou volbou pro všechny muže, kteří chtějí vypadat dobře. Je to dobrá volba na cesty, v balení je i skladovací vak.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang