Zastřihovač vousů Remington PG410

Spotřebiče

Zastřihovač vousů Remington PG410 je další z produktů od značky Remington. Jedná se o produkt z řady High precision, která je určena především moderním mužům, kteří chtějí dosáhnout individuálního a jedinečného vzhledu vzhledu každý den. A přesně tyto požadavky Zastřihovač vousů Remington PG410 splňuje.

Zastřihovač vousů Remington PG410 disponuje dvěma hlavami pro každodenní použití. Jedna hlava pokrytá titanovými čepelemi se perfektně hodí pro detailní styling. Titanové čepele jsou totiž mnohem lepší než ocelové čepele! Jsou o plných 300% pevnější než ty ocelové a proto mají mnohem delší životnost a prvotřídní střih.

Druhá hlava má nanosilverový povrch pro mnohem hladší výsledek holení. Nanosilverové čepele jsou málo dráždivé vůči lidské pokožce, takže snižují na minimum riziko alergické reakce. Zastřihovač i holící hlava jsou omyvatelné, takže čištění nikdy nebylo snadnější. Zastřihovač vousů Remington PG410 vydrží až 40 minut v bezkabelovém provozu, ale je samozřejmě schopen fungovat i při napojení do sítě. Kontrolka nabíjení je samozřejmostí. 

Hřebenový nástavec pro krátké zastřižení bradky s nastavitelnou délkou od 1 do 5 milimetrů poskytuje možnost individuálního nastavení, což je velmi důležité. Zastřihovač vousů Remington PG410 je výbornou volbou pro všechny muže, kteří chtějí vypadat dobře.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang