Zažeňte nudu na „oné“ místnosti

Sport a outdoor

Každý z nás má jednou za čas tu jistou potřebu, a proto pro Vás dnes přinášíme tip, jak tento čas vyplnit alespoň trochu užitečně a hlavně zábavně.

Nemusíte být zrovna basketbalový nadšenec, ale házení míče do koše je zábava, která baví snad každého, proto i Vás jistě dostane Basketbal na záchod. Na trefení se do koše máte k dispozici 3 míče, ovšem vzhledem k velikostem záchodu v normálních domácnostech nehrozí, že by se Vám míče někam odkutálely, proto můžete vesele házet pořád dál a dál.

Pokud ovšem nepatříte zrovna k nadšencům sportu, tak Basketbal na záchod bude jistě velmi originálním dárkem, který vykouzlí úsměv na tváři obdarované osobě. Součástí balní je kromě tří zmiňovaných míčů a dávkovače také samozřejmě basketbalový koš a dále ještě oranžová podložka k toaletě, která skvěle doladí celý set.

Zlepšete svou mušku tímto každodenním tréninkem, a až se Vám dostane příležitost záhrát si například s přáteli opravdový basketbal, tak nebudou věřit vlasním uším až jim budete vyprávět, kde jste se naučili tak skvěle mířit na koš.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang