Zbavte se starých suchých větví ekologicky – s drtičem odpadu MTD 350 G

Dílna, stavba a zahrada

Nejspíš už jste po dlouhé zimě zavítali na chatu či chalupu a obrázek byl všude stejný – spousta spadaných větví a větiček, které stromy ve větru shcodily, aby udělaly místo pro nové. Taková spousta dříví, co s ním?

Ještě než škrtnete sirkou, uvědomte si, že pálení takovéhoto odpadu může z vaší jarní idylky na zahradě udělat nepříjemně zapáchající seanci plnou štiplavého dýmu a co víc, sebe i sousedy vystavujete nebezpečí vznícení ohněm i jiných věcí, než pouze suchých větví. Mnohem lepší než dřevo pálit je ho rozdrtit. Takovou drť pak můžete dále využít. Zkuste to například s drtičem odpadu MTD 350 G z naší nabídky.

Kromě zápachu, dýmu a možného nebezpečí hrozí v případě pálení odpadu pokuta ve výši 25 000 korun. To nejsou právě malé peníze a proto pořídit si drtič odpadu je zcela bezpochyby moudrá investice. Z naší nabídky vám dnes doporučujeme výkonný a kvalitně zpracovaný drtič odpadu MTD 350 G. Takový drtič odpadu se vám bude hodit při mnoha příležitostech.

Pěstujete živé ploty, keře nebo ovocné stromky? Kompostujete? Pálíte odpad? Vyhazujete zahradní odpad do popelnice? Chcete mulčovat? Jste majiteli zahrady o větších rozměrech? Tak to jsou jedny z hlavních důvodů, proč o drtiči odpadu uvažovat.

Nadrcené dřevo v popelnici určitě zabere méně místa, než ve svém původním stavu. Nicméně vyhazovat připravenou nadrcenou směs by byla obrovská škoda. Dá se použít například do kompostu pro udržování správné poměru mezi “zeleným a hnědým” odpadem. Právě nadrcené větve patří do skupiny hnědého odpadu.

Drtič MTD 350 G je benzínového provedení, což vám umožní jej použít kdekoliv bez závislosti na elektřině. Benzínové drtiče mají obvykle robustnější provedení a silnější výkon zvládající i silnější větve. V případě modelu MTD 350 G to jsou větve do průměru 4 cm o výkonu 2,2 kW. Čtyři drtící nože v ocelovém kabátě černé a červené barvy vám svým výkonem a výslednou prací jistě překvapí a na zahradě s ními uděláte spousty práce. K ohníčku a opečení buřtů vám postačí jen pár větviček, ostatní pohodlně rozdrťte a poté do posledního zbytku využijte.

Podívejte se na naší kompletní nabídku zahradních drtičů a ulevte vaší zahradě po náročné zimě. Rychle se vám odmění.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang