Žehlička na vlasy Remington S9000 profesional

Spotřebiče

Máte suché a poškozené vlasy, ale stejně se bez jejich perfektního upravení a vyžehlení neobejdete? Tento typ vlasů je často křehký, slabý a snadno se zlomí – je to způsobeno nízkým obsahem vody. Žehlička Remington Damage Defence 210 (S9000) přínáší řešení: díky novému hydratačnímu systému vyváží úroveň vlhkosti ve vlasech.

Profesionální pečující žehlička Remington S9000 byla vyvinuta za spolupráce výzkumného centra Univerzity v Bathu, zabývajícího se problematikou vlasů. Byla speciálně navržena pro znovu obnovení vlhkosti suchých a poškozených vlasů.

Mezi její hlavní přednosti patří hydratační systém s okamžitou párou pro obnovení vlhkosti vlasů. Exkluzivní keramický a diamantový povrch s telfonem je ideální pro všechny typy vlasů. Vylepšené, rovnoměrnější rozprostření tepla po pracovní ploše spolu povrchem až o 75% hladším je zárukou dokonalého účesu. Stylový design žehličky je doplněn o modrý LCD displej ukazující teplotu. Rychlé zahřátí do 60 sekund pro okamžitý styling a automatické bezpečnostní vypnutí po jedné hodině už jen dokresluje do detailů promyšlené výrobky značky Remington.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang