Zima už vás nebaví?

Dílna, stavba a zahrada

Chcete se zbavit kašle a rýmy už napořád? Nejenže díky infrasauně nastartujete svůj imunitní systém, dostanete také z těla škodlivé látky, ale blahodárné účinky poznáte i na své pokožce, pleti i na svém zdravotním stavu.

Kůže se díky infrasauně Marimex InfraMar 3001 Hemlock vyčistí a i vy se budete cítit lépe. Pro ještě lepší vyčištění pleti se po sauně doporučují různé peelingy a masážní kartáčky na ještě lepší vyčištění pleti. Po sauně se také nejlépe vstřebávají kosmetické přípravky ať už na celulitidu, zpevňující krémy, krémy na vrásky a podobné.

Při pocení vylučujete škodlivé látky z těla a tím bude vaše pokožka hebká a příjemná na dotek. V neposlední řade vám infrasauna Marimex InfraMar 3001 Hemlock přinese uvolnění celého těla, po zbytek celého dne budete svěží, naprosto uvolnění a veselí.

Sauna však není vhodná pro ty, kdo jsou nemocní nebo mají horečku, dále pro ty, kdo mají: problémy se srdcem, křečové žíly, vysoký krevní tlak, dýchací potíže nebo onemocnění kůže. Než do sauny vstoupíte, zvažte raději svůj zdravotní stav se svým lékařem.

Při koupi této infrasauny Marimex InfraMar 3001 Hemlock budete mít dopravu zdarma, nemusíte se tak o nic starat. Stačí objednat a o vše už se postaráme my.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang