Zvyšuje Vám vánoční shon tlak?

Spotřebiče

Každodenní stres v práci nebo ve škole se nenávratně podepisuje na Vašem zdraví. Pokud navíc přicházejí další zátěžové situace, jako jsou vánoční svátky, kdy běháte z jednoho obchodu do druhého, sháníte dárky a řešíte všechny nepříjemnosti, které se občas vyskytnou, může Vám začít stoupat krevní tlak.

Hodnoty krevního tlaku je pro mnohé z nás třeba měřit a kontrolovat. Dlouhodobé hodnoty vysokého krevního tlaku vedou k poškození tkání a důležitých životních orgánů, stejně tak dlouhodobě nízký krevní tlak může způsobovat člověku spoustu nepříjemností. Vyvstává tak problém – jak tlak sledovat? V tom Vám bude nápomocný tlakoměr Sencor SBD 8500. Je to automatický měřič krevního tlaku, tlak měří oscilometrickou metodou. Tento tlakoměr stačí akorát připevnit k zápěstí, sednout si, a v klidu začít měřit.

Tlakoměr Sencor SBD 8500 Vám změří tlak od hodnot 20 do 280 mmHG a tep od 40 do 195 tepů za minutu, a to s přesností plus mínus 3 mmHG. Přístroj si pamatuje až 60 hodnot naměřených u dvou lidí, o tlakoměr se tak můžete dělit i s jedním dalším člověkem a společně můžete sledovat, jak se Vám hodnota tlaku postupně vyvíjí, naměřený tlak je totiž zaznamenán včetně data a času měření. Přístroj funguje na 2 baterie typu AAA, které jsou součástí balení, a navíc Vám chrání jejich výdrž tím, že se automaticky po jedné minutě nepoužívání vypíná. Pokud i přesto bude baterie slabá, tlakoměr Vám tuto skutečnost bude signalizovat.

Udělejte něco pro své zdraví a pořiďte si tlakoměr Sencor SBD 8500. Pokud Vám vánoční shon bude zvedat tlak, hned se to dozvíte a budete se moci podle toho zařídit.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang