Adrenalin ve vzduchu.

Sport a outdoor

Kdo může říct že se proletěl stíhačkou L-29 ? Opravdu jen málo lidí a to ještě jen letci a né jen adrenalinoví fanoušci. Zkuste něco nového a zažijte nezapomenutelný zážitek ve vzduchu.

Aero L-29 je dvoumístné podzvukové cvičné proudové letadlo, které dosahuje rychlosti 680km/h ve vodorovném letu a 860km/h ve střemhlavém letu. Z letu stíhačkou L-29 máte na výběr ze tří druhů letu a to let buď vyhlídkový, standard nebo plně akrobatický let TOP GUN. Cena je dána dobou letu, pro všechny druhy letu je tedy cena stejná, jen se liší doba instruktáže.

Ve vyhlídkovém letu stíhačkou L-29 je dle vašeho přání sestaven let bez akrobatických prvků s minimálním pilotováním (případně vůbec). Ve standartním letu na základě školení o pilotáži si pilotujete až 70% zážitků sami za asistence nejzkušenějších pilotů. A nakonec si můžete vybrat plně akrobatický let TOP GUN s maximem adrenalinu a tento let je tak sestaven dle přání s ochutnávkou bojových manévrů.

Nemusíte se bát ani zamračeného počasí, let se bude klidně konat i za zhoršeného počasí, vyjímkou však jsou bouřky, silné srážky či špatné povětrnostní podmínky. Minimální délka letu je deset minut a předletová příprava trvá půl hodiny. Tento dárek let stíhačkou L-29 je určen pro jednu osobu, ale samozřejmě jsou vítáni i diváci, kteří vás budou sledovat z půdy zemské a mohou vás také fotografovat i filmovat.

Už jen můžeme popřát šťastný let stíhačkou L-29 a ať se vám tento zážitek líbí. K letu lze přikoupit video na DVD z přípravy letu a záběry z kabiny letadla za letu. Oslavence lze tak natočit aniž by o tom věděl a kompletní záznam mu tak můžete předat později jako velké překvapení.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang