Skvělý vánoční dárek!

Novinky

Vánoce se blíží a vy si nevíte rady s dárkem pod vánoční stromeček? Chtěli byste pro své nejbližší  nějaký netradičný dárek nebo skvělý zážitek?  Už si nemusíte lámat hlavu. Máme pro Vás řešení: Pivní lázně s masáží. Vaši blízcí z toho budou mít určitě radost a užijí si krásný relaxační den.

Pivní lázeň je rekondiční lázeňská terapie, která se skládá ze speciálního koupelového tmavého piva, jehož recepturu zná pouze sládek, chmele, pivních kvasnic a sušených léčivých bylin. Člověk se po této terapii cítí odpočatě. Díky speciálním přísadám se vám uvolní svaly a prohřejí klouby. Navíc má pivní lázeň blahodárné účinky na vaše vlasy a pleť. Pro lepší výsledek do pivní lázně dostanete půllitr piva.

Při vstupu ucítíte charakteristikou vůni piva. Lázeň bude pokryta bílou pivní pěnou. Po ponoření do lázně se Vám zvýší srdeční činnost a aktivuje krevní oběh. Prohřeje se Vám pokožka, otevřou póry, kterými se odplavují nečistoty z Vašeho těla ven. Po pivní lázni následuje odpočinek. Budete zabaleni do prostěradla a deky z ovčího rouna a užívat si odpočinek při relaxační hudbě. Po této relaxaci se doporučuje ještě masáž zaměřená na problémové partie.

Pivní lázeň s masáží je opravdu skvělý vánoční dárek pod stromeček. Vaši blízcí budou nadšení, hlavně teďka v zimě, kdy se člověk cítí unavený. Po pivní lázni s masáží se budete cítit jako znovuzrození.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang