Zážitek, který potěší všechny Vaše smysly, především chuť a zrak

Novinky

Již Vás dnešní doba plná všudypřítomného spěchu a shonu unavuje? Tak se zastavte a okuste, jak se lidé bavili a jaké lahůdky jedli ve středověku! Dopřejte si nevšední zážitek – večeři ve středověké krčmě v Praze.

Při pravé středověké hostině na Vás čekají kulinářské speciality připravené dle zvyků tehdejší kuchyně, například dančí kýta na víně s pečenými jablky, kachýnka na medu sypaná perníkem, zvěřinová sekaná v křupavém kabátku a další pochoutky. Vše je samozřejmě povoleno jíst rukama, abyste si pokrm náležitě vychutnali. K pití Vám budou nabízeny lahodné moky – výborné pivo, víno, medovina, ovocné šťávy a domácí pálenky. V ceně zážitku Středověká hostina je neomezená konzumace jídla i pití, takže s prázdným žaludkem rozhodně odcházet nebudete, spíše naopak.

Nebudou však potěšeny jen Vaše chuťové smysly, ale i Váš zrak i sluch. Celou Středověkou hostinu Vám budou zpříjemňovat potulní hudci, půvabné tanečnice a drsní žoldnéři. Pokud toužíte nahlédnout do své budoucnosti, můžete si ji nechat vyložit od tajemné kartářky. Celý program je zakončen dechberoucí ohňovou show.

Věřte, že se Vám nebude chtít vracet zpět do dnešní doby!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang