Autoboxy

Auto-moto

V každé rodině probíhá příprava na odjezd asi stejně. Chystáte se na dovolenou nebo v pátek na chatu, tašek máte čím dál víc, ale v autě místa ubývá. Kam to všechno dát? Máme pro vás pohodlné řešení v podobě autoboxu.

Koupíte si výrobek ze sekce autoboxy a jednoduše umístíte autobox na střechu vašeho vozidla, a rázem máte několik dalších litrů zavazadlového prostoru pro vaše veškerá zavazadla, lyže či boty.

Autoboxy – jak je vybírat?

Výběr autoboxu je čistě záležitostí vaší představy. Potřebujete-li převážet pouze drobnosti, postačí vám menší box z naší nabídky, rozhodnete-li se převážet lyže či větší náklady, i pro vás máme řešení, vnitřní prostory některý boxů dosahují velikosti až 500 litrů!

Můžu dát autobox i na své vozidlo?

Ano, samozřejmě se dají použít na jakékoliv vozidlo, jedinou podmínkou pro uchycení je střešní nosič nebo příčníky, na které se tento autobox uchytí.

Jak je složitá instalace autoboxu?

Připevnit box na vozidlo zvládne skoro každý, některé boxy mají systémy rychlého připevnění, u některých je potřeba jednoduchého nářadí. U některých autoboxů je při prvotní instalaci na vaše vozidlo potřeba vyvrtat díry o potřebných roztečí.

Dají se autoboxy zamknout?

Ano, nemusíte mít strach o obsah, neboť převážná většina boxů je uzamykatelná. U boxů se dá použít i uzamykatelný nosník, který doporučujeme, a nemusíte se bát, že vám bude box odcizen celý.

Jaké autoboxy si můžu koupit?

V nabídce eshopu je na výběr mezi kvalitní značkou Thule a levnější odnožní Thule pojmenovanou Jetbag. Střešní boxy thule rozlišujeme na Thule Pacific, Thule Atlantis a Thule Spirit.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang