Návrat do minulosti? Ani náhodou! Bambusové louče pro každou příležitost

Dílna, stavba a zahrada

Oheň jako zdroj světla plnil svoji úlohu hned poté, co si první předchůdci moderního člověka osvojili práci s ním. Postupem času se naučili oheň přenášet na speciálních tyčích, například pro prozkoumávání nových jeskynních prostor. A věřte nevěřte, tato činnost mnohým z nás vydržela dodnes. A nemusíte kvůli tomu opouštět své rodinné domky ani se navlékat do kůží. Naopak. Takové hořící louče si báječně užijete i v moderním světě. Proto si nenechte ujít naší nabídku bambusových loučí.

Nejčastějším současným užitím bambusových loučí je jako vkusná dekorace na oslavy a party konané třeba na chatách či chalupách. Grilování po setmění, kde okolo hoří tyto louče přináší mnohem zajímavější atmosféru.

Nebo jen romantické posezení u ohně ve dvou je s těmito loučemi ještě více intimní. Bambusové louče mají zkosený a zostřený hrot na svém konci, který jednoduše můžete zapíchnout do země. Pak už jen naplníte nádržku louče lampovým olejem a zapalíte knot.

Jednoduché a kouzelné. Lampový olej zbytečně nečadí a vybrat si můžete z řady vůní od višní, vanilky, trávy, Karibiku a dalších. Zajímavou vůní pro domácí užití je lampový olej Lucifer fialový s vůní vína nebo lampový olej Lucifer CITROMIX, jehož vůně odpuzuje hmyz.

Venkovní louče vám nabízíme ve dvou velikostech: menší bambusová louč Lucifer měří 60 cm. Větší bambusová louč Lucifer pak plných 90 cm. Zajímavou volbou je také stolní bambusová louč Lucifer vhodná pro venkovní posezení u stolu, anebo s vhodným lampovým olejem i pro domácí užití.

Opatrnosti není nikdy nazbyt a proto při manipulaci s otevřeným ohněm vždy dbejte na maximální ostražitost. V případě přítomnosti dětí vám doporučujeme podívat se také na naši další nabídku (nejen) zahradních svítidel, ve které naleznete řadu druhů včetně lucerniček, lamp na plynové náplně a další.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang