Bič na lenochy a spáče

Domácnost a nábytek

Jestli patříte k těm, co tiše nenávidí Boba a Bobka a jejich “Vstávat a cvičit” a raní probouzení je pro Vás už večer noční můrou, zkuste vyzkoušet zábavnou vychytávku, která by Vás už jednou pro vždy naučila rychle vyskočit z postele – Střelecký budík!

Střelecký budík Vás totiž hned po ránu donutí zapojit všechny smysly! Věřte, že jakmile se pekelně soustředíte, aby jste se trefili do středu terče a budík tak konečně přestal drnčet, budete tak dokonale probuzeni, že jít znovu spát nepřipadá v úvahu.

K tomu, aby jste zamířili na terč budete vybaveni laserovou pistolí, takže pokud jste hraví, určitě si budete budíka nařizovat nejen ráno. Nebojte se toho, pryč se starými nudnými budíky, které stejně nevydrží to Vaše věčné házení, radiobudík Vás hudbou tak akorát pěkně uspí a partnerovi či partnerce už dochází trpělivost. Tak pojďte si pěkně hrát už od rána a uvidíte, že dobrá nálada Vás bude provázet už od rána! Střelecký budík nebude Váš nepřítel, ale naopak kamarád, se kterým si navíc užijete zábavu.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang