Domácí pekárny

zobrazuji 112 z 29   
Cena
Výrobce
Max. kapacita
Počet programů
Zadat rozpětí
Počet hnětacích háků
Zadat rozpětí
Max. příkon
Odložený start
Výška
Šířka
Hloubka
PHILCO vinotéky
Domácí pekárna Tefal PF610138 Home Bread Baguettes

Domácí pekárna

Tefal PF610138 Home Bread Baguettes

  • 16 programů
  • funkce odložený start
  • prémiová kniha receptů
4 499 Kč
Více
Domácí pekárna Concept PC 5040

Domácí pekárna

Concept PC 5040

  • 12 předvolených programů
  • 12ti hodinový časovač
  • velmi tichý chod
2 499 Kč
1 990 Kč
Více

Domácí pekárny

Máte rádi vůni čerstvě upečeného chleba? Milujete, když si přinesete pečivo z obchodu a je ještě teplé? Pokud nestíháte nakupovat čerstvé pečivo a dostanete se do obchodu až večer, kdy pečivo už není čerstvé, nebo byste si jen rádi sami pekli, domácí pekárny jsou tu pro vás. Tyto moderní domácí pomocníci nepostrádají kvalitu, jsou totiž dodávány od známých výrobců (ETA, Fagor, Panasonic, Tefal a další).

Jak domácí pekárny fungují?

Zamlouvá se vám představa upéct si jakékoli pečivo kdykoli vás napadne? Co takhle pochutnat si na čerstvě upečeném chlebu právě vytaženém z trouby? K těmto účelům slouží právě domácí pekárny. Pomocí těchto šikovných přístrojů je možno upéct jakýkoli chleba – žitný, italský, francouzský, celozrnný a dokonce i bezlepkový! Dále pak bagety a další pečivo. Báli jste se, že kvůli bezlepkové dietě pro vás domácí pekárna nepřipadá v úvahu? Nyní už nemusíte! Do pekárny pouze vložíte požadované suroviny a dle nastavení zvolíte pečící program. O všechno ostatní se domácí pekárna postará sama!

Jaké funkce domácí pekárny mají?

Pekárny mohou mít velmi rozmanité funkce. Mezi nejzajímavější patří automatické programy na těsta, možnost výběru velikostí chleba a zbarvení kůrky či bezlepkový režim pro pečení bezlepkového pečiva. V teple vašeho domova si můžete upéct stoprocentní žitný chléb. Některé domácí pekárny mohou disponovat příslušenstvím pro pečení baget či dávkovačem rozinek. S domácími pekárnami je možno připravit džemy, těsta na koláče a spoustu dalších lahůdek. Těla přístrojů jsou tepelně izolovaná, jejich obsluha je tedy naprosto bezpečná.

Pouze vložit ingredience a zvolit program – pečení nebylo nikdy snazší! Domácí pekárny vás uhranou svými nekonečnými možnostmi a pečivo z obchodu se stane minulostí.

Články ke kategorii domácí pekárny:

Čerstvá snídaně!

Pokud patříte mezi ty, kteří ráno pravidelně snídají, tak určitě po ránu nepohrdnete čerstvým voňavým pečivem místo nějakých cornflaků s mlékem. Komu by se ale po ránu chtělo běžet do obchodu a ještě ani tak není jisté, že pečivo bude opravdu čerstvé. Nejlepším řešením je pořídit si domácí pekárnu a vychutnávat si výborné pečivo, kdykoliv na něj dostanete chuť! Celý článek ke skupině domácí pekárny si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Čerstvá a křupavá snídaně!

Není nic lepšího, než si ke snídani vychutnat čerstvé pečivo. Ale komu by se chtělo hned po ránu běžet do obchodu, ještě ke všemu v zimě? Spokojíme se pak většinou s nějakou rychlou a nevydatnou snídaní a veškerá energie je tak během dopoledne téměř pryč. Tomu může být konec! Celý článek ke skupině domácí pekárny si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Čerstvé pečivo každý den!

Co je lepšího ke snídani nebo třeba ke grilovanému masíčku než čerstvé křupavé pečivo? A co takhle si ho místo běhání po supermarketech upéct v pohodlí domova a ještě podle vlastní chuti? Není problém! Nebudete k tomu potřebovat žádné speciální dovednosti, postačí si pořídit domácí pekárnu, se kterou to jde velice snadno. Celý článek ke skupině domácí pekárny si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Vůně čerstvého pečiva provoní celý Váš byt

Chléb je sice jednou ze základních potravin, proto se může jevit jako poněkud obyčejný, ovšem představa čerstvě upečeného a ještě teplého chleba s dokonale křupavou kůrčičkou je pokrm, kterému se velmi špatně odolává stejně jako například gulášku „se šesti“ či pořádnému řízku. Celý článek ke skupině domácí pekárny si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží ...vše pro vaši domácnost
Nákupní košík
je zatím prázdný
↑ Nahoru
TOPlist