Fritézy

zobrazuji 112 z 50   
Více informací

Další z přístrojů, které můžeme zařadit mezi šikovné pomocníky do kuchyně, jsou <>fritézy<>. Rádi si pochutnáváte na smažených hranolkách, řízcích, smažených sýrech, amerických bramborech a podobně? Pak vám fritézy zajisté ulehčí práci a vy budete moci více času věnovat vychutnávání hotových lahůdek. Nabízíme moderní fritézy od kvalitních výrobců, jako je např. ETA, Fagor, Philips, De-Longhi.

Jaké fritézy nabízíme a jak fungují?

Ptáte se, k čemu jsou fritézy užitečné a proč je vhodné si nějakou pořídit? Důvodů je hned několik. Do fritéz se nalije olej, který nemusíte vyměňovat po každém smažení, ale jednou za čas. Pokrmy se smaží v sítku ponořeném do oleje. Po usmažení sítko vyjede nad olej a z jídla tak odkape veškerý přebytečný olej, což je výhodné oproti pánvím, kde je výsledkem velice mastné jídlo. A co je nejdůležitější? Už nikdy na vás nebude z pánve stříkat žhavý olej a nebudete muset připravované jídlo obracet! Fritézy jsou úžasnými pomocníky do kuchyně a jsou používány již řadu let.

Jaké funkce mohou fritézy mít?

Součástí fritéz je fritovací koš, ve kterém se pokrmy smaží a který umožňuje rovnoměrné smažení. Fritézy se většinou plní olejem (kolem 1l). Nádobka, kde se olej shromažďuje, zaručuje snadnou filtraci a zachování kvality oleje. Fritézy mohou mít výměnné filtry proti pachům a páře, kontrolku signalizující nutnost výměny filtru či zadní nádržku na shromažďování kondenzátu. Cirkulace vzduchu mezi vnitřní nádobou a vnějšími stěnami zaručuje studené stěny a tím bezpečnost provozu. Průhledným okýnkem, které některé fritézy mají, můžete kontrolovat pokrm během přípravy i při uzavřeném víku.

Obsluha fritéz je velice jednoduchá a ani na údržbu nejsou fritézy náročné. Mají vyjímatelné víko, fritovací koš i další omyvatelné části. Budete s nimi zajisté spokojeni.

Cena
Kategorie produktu
Výrobce
Objem
Materiál nádoby
Max. příkon
Vyjímatelná nádoba
Displej
Minutka
Konstrukce
Whirlpool - tablety
 • DOMO DO461FR 2,​5 l

  Fritéza B-​smart DOMO DO461FR 2,​5 l
  Produkt má dopravu zdarma
  989 Kč
  Ihned k odběru
  Hodnocení majitelů Fritéza B-​smart DOMO DO461FR 2,​5 l

  Rozebíratelná fritéza s dvojitými vnějšimi stěnami, které zabraňují popálení dotykem. Pachový filtr zabrání šíření nepříjemného zápachu.

 • Tefal FZ301030 ActiFry Essential

  Fritéza Tefal FZ301030 ActiFry Essential
  Produkt má dopravu zdarmaProdukt můžete vidět na našem showroomu na Ohradní 26, Praha 4.Produkt má nyní akční cenu
  3 999 Kč2 199 Kč
  Ihned k odběru

  Fritéza Tefal ActiFry Essential FZ3010 je tou největší inovací v oblasti fritování všech dob. Na 1 kg hranolek pouze 3 % tuku.

 • Tefal GH 806031 ActiFry Plus

  Fritéza Tefal GH 806031 ActiFry Plus
  Produkt má dopravu zdarma
  4 999 Kč
  Ihned k odběru
  Hodnocení majitelů Fritéza Tefal GH 806031 ActiFry Plus

  Fritéza Tefal ActiFry Plus GH806031 je největší inovací v oblasti fritování všech dob, protože pouze 3% tuku na 1,2 kg hranolek a mnoho dalších.

 • Fritéza DeLonghi FH 1130

  Fritéza DeLonghi FH 1130
  Produkt má dopravu zdarmaProdukt má nyní akční cenu
  4 290 Kč
  Ihned k odběru

  Skvělá volně stojící fritéza FH 1130 od značky DeLonghi se stane vaší nepostradatelnou služebnicí při přípravě oblíbených pokrmů.

 • Tefal FR495070 9v1 Versalio De Luxe

  Fritéza Tefal FR495070 9v1 Versalio De Luxe
  Produkt má dopravu zdarmaProdukt má nyní akční cenu
  2 899 Kč2 490 Kč
  Ihned k odběru
  Hodnocení majitelů Fritéza Tefal FR495070 9v1 Versalio De Luxe

  Vynikající multifunkční fritéza Tefal Versalio De Luxe, se kterou můžete snadno nejen fritovat, ale i vařit, dusit, smažit, péct i rozmrazovat.

 • Tefal FF162131 Filtra One

  Fritéza Tefal FF162131 Filtra One
  Produkt má dopravu zdarma
  2 199 Kč1 449 Kč
  Ihned k odběru
  Hodnocení majitelů Fritéza Tefal FF162131 Filtra One

  Tato fritéza má tepelně izolovaný plášť a díky olejovému filtru z ní velmi snadno odstraníte nečistoty a olej vydrží déle čistý.

 • Catler DF 4010

  Fritovací hrnec Catler DF 4010
  Produkt má dopravu zdarmaProdukt můžete vidět na našem showroomu na Ohradní 26, Praha 4.
  2 650 Kč
  Ihned k odběru
  Hodnocení majitelů Fritovací hrnec Catler DF 4010

  3-litrová fritéza zhotovená z vysoce kvalitní nerezové oceli s možností regulace teploty fritování pomocí termostatu v rozmezí 150-190°C.

 • Steba DF 100 nerez

  Fritéza Steba DF 100 nerez
  2 090 Kč1 790 Kč
  Ihned k odběru

  Profesionální fritéza vyrobená z vysoce kvalitního nerezu. Je vybavena spoustou prvků, které slouží pro rozšíření vašich možností a zpříjemnění práce.

 • Tefal FF 123130

  Fritéza Tefal FF 123130
  1 849 Kč1 080 Kč
  Ihned k odběru

  Fritéza FF 123130 od značky Tefal je v bílém provedení a je skvělou pomocnicí pro přípravu hranolek a dalších smažených potravin.

 • NORDline FR-​06

  Fritéza NORDline FR-​06
  K produktu dostanete dárekProdukt má dopravu zdarma
  6 038 Kč4 999 Kč
  Ihned k odeslání

  Profi fritéza FR-06 značky NORDline je skvělým pomocníkem pro rychlou a snadnou přípravu velkého množství smažených potravin.

 • NORDline FR-​99

  Fritéza NORDline FR-​99
  K produktu dostanete dárekProdukt má dopravu zdarma
  14 024 Kč10 650 Kč
  Ihned k odeslání

  Dvojitá fritéza NORDline je díky svému objemu 18 litrů vhodná do restaurací, hotelů či rychlých občerstvení. Vše usmaží během chviličky.

 • NORDline FR-​66

  Fritéza NORDline FR-​66
  K produktu dostanete dárekProdukt má dopravu zdarma
  10 878 Kč9 190 Kč
  Ihned k odeslání

  Díky svému velkému objemu je dvojitá fritéza FR-66 od značky NORDline skvělým pomocníkem pro smažení potravin pro větší množství lidí.

Výprodej

Články ke kategorii fritézy:

Buďte multifunkční!

Každá hospodyňka se v kuchyni neobejde bez všemožných pomocníků, hrnců, pánví a podobně. Všechno ale zabírá spoustu místa, s některými věcmi je hodně práce při čištění nebo jsou špatně skladné. Tomu všemu může být konec! Co kdybysme vám řekli, že můžete mít jediného pomocníka, který zvládne většinu jídel? Že to není možné? Ale je! Celý článek ke skupině fritézy si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Chutný pokrm během chvíle!

Jednou za čas prostě zhřešíme a neodoláme smaženému pokrmu. Většinou je ale nemožné udělat smažený pokrm najednou pro celou rodinu. Je tedy zapotřebí pořídit si velkou fritézu. Celý článek ke skupině fritézy si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Zdravé fritování.

Zbožňujete domácí hranolky a další fritovaná jídla? Častá konzumace podobných jídel nepatří zrovna mezi zásady zdravého životního stylu, a tak si možná proto tyto pochoutky dopřáváte raději jen výjimečně. Celý článek ke skupině fritézy si můžete přečíst v novinkách...zobrazit celý článek.

Nakupka.cz - Zahrada, Dílna, Bílé elektro, Audio - Video, Autodoplňky, Japonské zboží
Nákupní košík je zatím prázdný