Zdravé fritování

Spotřebiče

Zbožňujete domácí hranolky a další fritovaná jídla? Častá konzumace podobných jídel nepatří zrovna mezi zásady zdravého životního stylu, a tak si možná proto tyto pochoutky dopřáváte raději jen výjimečně.

Pokud máte výčitky, že si příliš často dopřáváte fritovaná jídla, můžete na ně snadno zapomenout. Vyzkoušejte nejúžasnější novinku v oblasti fritování! Fritéza Tefal FZ 700038 ActiFry Vás ohromí. Už nebudete muset přemýšlet, kolik smaženého jídla si můžete dovolit, najezte se dle libosti. Jak je to možné?

Tato fritéza totiž disponuje patentovanou lopatkou a unikátními tepelnými impulzy, které umožňují cirkulaci horkého vzduchu, fritéza díky tomu spotřebovává jen minimální množství tuku. Na jedno kilo hranolek se spotřebuje jen jedna jediná lžíce oleje. Použít můžete libovolný olej, který budete mít zrovna k dispozici.

Ve fritéze Tefal FZ 700038 ActiFry můžete samozřejmě připravovat nejen hranolky, smažený sýr, řízky nebo jiná smažená jídla, je vhodný i pro úpravu zeleniny, masa a k přípravě různých omáček. K výrobku navíc dostanete knihu receptů, abyste fritézu uměli co nejlépe využít.

Nespornou výhodou je, že se přístroj snadno udržuje, nádoba má nepřilnavý povrch a můžete jí klidně umývat v myčce na nádobí. K dispozici je i digitální displej s časovačem, abyste jídlo připravili přesně na čas.

Pokud jste neustále na vahách, jestli jíst raději chutně nebo dát přednost tomu jíst zdravě, vězte, že jde zkombinovat obojí dohromady. S fritézou Tefal FZ 700038 ActiFry připravíte pokrmy, které jsou zároveň zdravé a přitom i neuvěřitelně dobře chutnají.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang